MMA PLBoxdelBoxdel zaprasza Don Kasjo do FAME: Olej tego Józwiaka imbecyla! Paweł Jóźwiak odpowiada!

Boxdel zaprasza Don Kasjo do FAME: Olej tego Józwiaka imbecyla! Paweł Jóźwiak odpowiada!

Współwłaściciel organizacji FAME MMA Boxdel zaprasza ponownie Don Kasjo do swojej organizacji. Michał Baron w swojej prośbie wykorzystał fragment wypowiedzi Kasjusza Życińskiego, który pomylił Prime MMA z FAME MMA.

Boxdel zaprasza Don Kasjo do FAME

Kasjusz Życiński to “boss” organizacji Prime Show MMA, który wystąpił już w klatce pod szyldem prowadzonej przez siebie organizacji. W minioną sobotę w Atlas Arenie pewnie wypunktował w walce bokserskiej Mateusza Murańskiego.

Po zwycięstwie jednak pomylił nazwę organizacji i zamiast “Prime MMA” powiedział FAME MMA. Boxdel wykorzystał ten fragment i zaprosił Don Kasjo z powrotem do FAME!

Boxdel zaprasza Don Kasjo do FAME: Olej tego Józwiaka imbecyla! Paweł Jóźwiak odpowiada!

A przy tym zaczepił prezesa FEN – Pawła Jóźwiaka, którego “ludzie” odpowiadają za nowopowstały twór freakowy – Prime Show MMA, bowiem jeden ze współwłaścicieli FEN – Bartosz Szuba jest współudziałowcem także w Prime Show MMA, a prezes Jóźwiak z tylnego fotela przygląda się prowadzeniu tej nowej frikowej organizacji.

Oto wymiana między Boxdelem a Pawłem Jóźwiakiem zamieszczona na Twitterze:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

PRIME SHOW MMA: Podsumowanie gali. Oświadczenie w sprawie walki Soroko vs Stifler

Gala PRIME: Zadyma już za nami! Ostatecznie kibice zgromadzeni w Atlas Arenie i przed telewizorami mogli podziwiać 12 walk.

Eder de Souza vs. Marcin Wójcik 2 na gali FEN 39

Marcin Wójcik (14-8, 7 KO, 3 SUB) podejmie Edera de Souzę (19-8, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 12 marca w Ząbkach. Będzie to pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego Brazylijczyka i rewanż za pojedynek podczas FEN 36.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis