MMA PLBoxdelBoxdel zabiera głos po walce Denisa Załęckiego: Słaba akcja!

Boxdel zabiera głos po walce Denisa Załęckiego: Słaba akcja!

Michał Baron na twitterze zabrał głos podczas gali High League 6, która wczoraj odbyła się w Katowicach. ”Boxdel” skomentował również kontrowersje, które pojawiły się przy walce Denisa ”Bad Boya” Załęckiego z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Baron w przeszłości wspominał, że chętnie zobaczyłby Załęckiego w FAME MMA.

Załęcki doznał trzeciej przegranej z rzędu. Wcześniej musiał uznać wyższość Artura ”Szpilę” Szpilkę oraz Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna.

Duże kontrowersje pojawiają się po walce z ”Tyborim”. Nic dziwnego, bowiem walka kończy się już w pierwszej rundzie. Dodatkowo… Załęcki przegrywa przez dyskwalifikację, bowiem w formule bokserskiej wyprowadza kolano i kopnięcie.

Boxdel o gali High League 6!

Michał Baron na twitterze zabrał głos po walce Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim.

oj będzie ciężko Denisowi po tej walce za ten manewr z kopnięciem słaba akcja :/

To nie był jedyny wpis ”Boxdela” podczas wczorajszej gali.

sędzia jarosz ma dużo siły

Dubiel szacun

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis