MMA PLFAME MMABoxdel wypada! Trener Maksyma ostro komentuje: Nawet nie miałeś jaj żeby nam sam to powiedzieć!

Boxdel wypada! Trener Maksyma ostro komentuje: Nawet nie miałeś jaj żeby nam sam to powiedzieć!

To już pewne! Wczorajszego wieczoru Michał Baron opublikował film, na którym informuje o kontuzji. Tym samym ”Boxdel” nie wystąpi na sobotniej gali FAME MMA 11 w Gliwicach. Jest jednak dobra wiadomość, bo Maksym pozostaje w karcie i już lada moment poznamy jego nowego przeciwnika.

”Boxdel” nie ukrywa, że jest zawiedziony całą sytuacją.

Ja po prostu nie chcę, żeby przez fakt, że zawalczę i będę napi**dalał tą ręką, gdzie ja się wyeliminuje z jakiegokolwiek sportu na 3-4 lata. Ja chcę to wyleczyć, wrócić i zawalczyć. Jest mi strasznie przykro, bardzo chcę przeprosić swoich kibiców ze Śląska i z całej Polski, którzy liczyli, że zawalczę. Chcę przeprosić ”Maksymalnie” za to, że nie zawalczy niestety ze mną w sobotę. Oczywiście firma dołożyła wszelkich starań, żebyś dostał zastępstwo, bo godnie się przygotowałeś, przez moją kontuzję nie możesz cierpieć. Maksym zawalczy z godnym zastępstwem, które jest mocnym wzmocnieniem FAME. Jest mi przykro, jestem załamany, bardzo was przepraszam, że nie mogę dopełnić tej walki, która jest dla mnie bardzo ważna.

Całe wideo poniżej:

Trener Maksyma: Ty pokazałeś brak szacunku do Maksa i całego sztabu!

Oczywiście zwrotem akcji nie jest pocieszony trener Przemysław Szyszka, który w mocnych słowach skomentował wypadnięcie ”Boxdela”.

Startuje do Gliwic na galę FAME MMA. Noc przyniosła nam wiele niespodziewanych sytuacji, jedną z nich i najważniejszych jest, że Boxdel opublikował film na swoim kanale, na którym mówi – że nie wyjdzie do walki z Maksem. Mówi tam o kontuzji, której doznał tydzień temu oraz o swoim stanie psychicznym. Ja jestem w życiu daleki od kierowania się emocjami i staram się tego unikać, jednak nie mogę zrozumieć tej sytuacji. Nie umiem zrozumieć tego, że Boxdel tydzień temu wiedziałeś o kontuzji to nie poinformowałeś nas o tym. Nawet jak przypuszczałeś, że wyjdziesz było już szukać zastępstwo, bo przypomnę – że jesteś jednym z włodarzy federacji. Teraz praktycznie dzień przed walką dowiadujemy się tego w nocy. Dowiadujemy się tego od organizatorów, nawet nie miałeś jaj nam sam tego powiedzieć, więc jest to dla mnie żałosne. Nie chcę Cię oceniać, bo każdy ma prawo do jakiegoś załamania, każdy ma prawo do złego stanu psychicznego, jednak szacunek drugiej osobie się należy, a Ty pokazałeś brak szacunku do Maksa i brak szacunku do mnie oraz całego sztabu.

Wideo poniżej:

FAME MMA 11

Data: 2 października 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs TBA
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

FAME MMA: Don Kasjo nie wyklucza MMA, ale rywalem musi być… Khabib Nurmagomedov! Przesada?

Kasjusz Życiński już w listopadzie wraca do klatki FAME MMA. ”Don Kasjo” w walce wieczoru dwunastej edycji zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem. Pojedynek jest zakontraktowany na sześć rund po trzy minuty. Tym razem pojawią się sędziowie z boksu.

Daro Lew ostro do Filipka: Jesteś zwykłym gównem, chcesz się wybić na moim nazwisku! Co wy na to?

Daro Lew jeszcze groźniejszy? Dariusz Kaźmierczuk na swoim kanale YouTube postanowił zareagować i w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Filipku”. Dariusz proponuje, aby doszło do ich starcia w organizacji MMA VIP.