MMA PLBoxdelBoxdel w mocnych słowach komentuje przegraną Marcina Najmana!

Boxdel w mocnych słowach komentuje przegraną Marcina Najmana!

Michał Baron postanowił w mediach społecznościowych krótko skomentować przegraną Marcina Najmana. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z obu stron nie brakowało mocnych słów. Fani nawet wspominali o potencjalnym zestawieniu ”Boxdela” z ”El Testosteronem”.

Boxdel

Oto co mówił ”Boxdel” o Najmanie jeszcze parę miesięcy temu.

Nitro: Wiesz co ja bym się nawet nie skupiał nad tym co mówi Marcin Najman. Mi szkoda czasu. Ja kiedyś się interesowałem, czasami właśnie też ktoś mi przekaże taką informację. Parsknę śmiechem, ale żeby się zagłębiać w to co robi ten człowiek, to jest marnowanie czasu.

Boxdel: Dla mnie ogólnie Marcin Najman jest po prostu jeb*ny śmieć. Chciałbym to powtarzać za każdym razem, gdy mam okazję powiedzieć to do wielu ludzi.

Nitro: Zj**ał wam walkę między innymi, ale to nie jest jedyna rzecz. On bardzo często takie toksyczne filmy nagrywa, gdzie wypowiada się na tematy, o których totalnie nie ma pojęcia i tyle.

Boxdel komentuje!

Są pierwsze słowa Michała Barona po błyskawicznej przegranej Marcina Najmana. Paweł Jóźwiak mógł cieszyć się z udanego debiutu.

Początek był spokojny, ale zaraz doszło do wymian. Paweł trafił podbródkowym, popchnął rywala na matę, a kolejne uderzenia w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

nie martw sie marcin nejmen wrocisz silniejszy psie

Zobacz także:

Nie było taryfy ulgowej! Dziennikarz sparował z… Robertem Ruchałą! [WIDEO] Widzieliście?

Na Kanale Sportowym pojawił się już zapowiadany wcześniej materiał z Robertem Ruchałą (8-0). Maciej Turski sparował z polskim prospektem. Taryfy ulgowej nie było! Przypomnijmy, że dziennikarz trenuje sztuki walki i w przyszłości niewykluczona jest jego walka w jednej z freakowych organizacji. Turski to również komentator największej organizacji w naszym kraju.

Don Kasjo mocno o Załęckim: Pe**s The War, wielki zawodnik! Tańcula chociaż coś wygrał! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Michała ”Boxdela” Barona. ”Don Kasjo” odniósł się do słów jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto Kasjusz wspomniał o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis