MMA PLBoxdelBoxdel spiął się z raperem Paluchem, niemal doszło do rękoczynów! “Powiedziałem mu, że ma wypie*dalać”

Boxdel spiął się z raperem Paluchem, niemal doszło do rękoczynów! “Powiedziałem mu, że ma wypie*dalać”

Podczas muzycznego festiwalu w Kołobrzegu doszło do mocnego spięcia Boxdela z raperem Paluchem. O kulisach starcia współwłaściciel FAME MMA wypowiedział się w swoim programie “Aferki”. – Powiedział do mnie, że “chu*a znaczę w rap grze”. Na co ja mu odpowiedziałem: “ku*wa, przecież mnie tam nawet nie ma, nawet nie chcę być w tym zakłamanym świecie” – ujawnił Michał Baron. Co było później?

Boxdel - Paluch
Foto: Aferki / Instagram

Pod koniec lipca w Kołobrzegu odbył się hip-hopowy festiwal “SunFestival”, na którym wystąpiły dziesiątki artystów z Polski i zagranicy. Wydarzenie trwało trzy dni. W sobotę na “białej” scenie wystąpił Masny Ben, w podobnym czasie na scenie “czerwonej” swój koncert grał raper Paluch. Panowie spotkali się na terenie festiwalu i niemal doszło do rękoczynów.

Boxdel spiął się z Paluchem! Znamy szczegóły

Najpierw w mediach społecznościowych krążyła informacja, że Baron spiął się ze znanym polskim raperem. Jednak nikt nie podawał, o kogo personalnie chodzi. Na ostatnim odcinku “Aferek” Baron potwierdził, że chodziło o Palucha.

Oficjalnie potwierdzam, to z nim miałem spinę i to, ku*wa, megamocną. Dajcie mi się jeszcze zastanowić, czy w ogóle… bo chcę sobie ułożyć w głowie takie coś, czy Paluch nie wykorzysta tego, że o tym mówię, jako budowania atencji wokół siebie. Paluch jest nikim. Też tak uważam. Na końcu naszej kłótni powiedział mi… wyrzucił to, jak takie coś z rękawa. Coś, co w żadnym razie nie trzymało się tego, o czym gadaliśmy. Powiedział do mnie, że “chu*a znaczę w rap grze”. Na co ja mu odpowiedziałem: „ku*wa, przecież mnie tam nawet nie ma, nawet nie chcę być w tym zakłamanym świecie”. I powiedziałem mu, że ma wypie*dalać.

– powiedział.

Na całą genezę dajcie mi chwilę, bo ja muszę to sobie jeszcze poukładać, ale obiecuję, że wszystko powiem, tak jak było. Nie mam nic do ukrycia. Wyszedłem tam z mega rigczem. Z ust gościa, który tyle w rapie zrobił, mówiąc do mnie coś takiego, gdzie ja nawet nigdy nie mówiłem, że jestem raperem, ani Masny Ben nie jest raperem. Bardzo mocne odklejenie ze strony Palucha następuje. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Wiem, że tam jest kryzys wieku średniego. To jest jego mocny problem.

– dodał Boxdel.

Pierwszy raz widziałem, że Michał był tak wku*wiony.

– zakończył siedzący obok “Ulfik”.

Cały odcinek “Aferek” można zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis