MMA PLFAME MMABoxdel przerywa wywiad z Adrianem Polakiem i daje mu propozycję walki! Wiadomo z kim i kiedy! [WIDEO]

Boxdel przerywa wywiad z Adrianem Polakiem i daje mu propozycję walki! Wiadomo z kim i kiedy! [WIDEO]

Adrian Polak udzielił wywiadu dla MMA Bądź na bieżąco, podczas którego w rozmowę wtrącił się Boxdel. Jeden ze współzałożycieli FAME MMA zaproponował Polańskiemu nowego rywala. Wywiązała się dyskusja, podczas której “Adi” nie wydawał się zadowolony.

Boxdel Polak
Foto: MMA bądź na bieżąco

Wywiad opiera się o kilka kwestii. Pierwszą z nich jest możliwa w przyszłości walka z Ferrarim. Dowiedzieliśmy się również, iż Polański najprawdopodobniej stanie w narożniku Pawła Bomby, który będzie walczył z Roślikiem na High League 4.

Boxdel dyskutuje z Adrianem Polakiem!

Jednak najważniejszymi wątkami rozmowy jest pojedynek Polaka ze streamerem Szymoolem, którego zawodnik FAME nienawidzi oraz propozycja Boxdela, na którą Adrian nie patrzy przychylnie.

Poniżej prezentujemy zapis dyskusji:

Boxdel: Mam dla ciebie przeciwnika. Wiem, że wchodzenie jest chamskie. Chciałeś wyzwanie. Szymoola też ogarniemy. Dostałem pozwolenie od Rafała, bo też jest osobą odpowiadającą za fight card. Chcemy ci dać wyzwanie. Matt FitLovers na listopad.

Adrian Polak: A czy Matt wygrał ostatnio jakąś walkę?

Boxdel: Nie wygrał. Przegrał z Kacprem i z AJ-em. Miał ciężkie walki, bo walczył z doskoku.

Adrian Polak: Ale tutaj jest walka z gościem, co ma dwie przegrane. To jest cofanie. Jestem otwarty, żeby usiąść i porozmawiać. A w ogóle z FitLoversem rozmawialiście?

Boxdel: Nie.

Adrian Polak: A okej. To pomysł z teraz. Ja jestem otwarty, ale to walka z kimś, kto ma ujemny rekord.

Boxdel: A dlaczego walka z debiutantem Szymoolem?

Adrian Polak: Dlatego, że mnie zaczepia i wyzywa. Tutaj jest realny konflikt. I pytanie do ciebie: czy lepiej, żebym spuścił mu wpie*dol poza oktagonem czy lepiej, żebym to zrobił w oktagonie i jeszcze zarobić na tym pieniążki?

Boxdel: Oczywiście, że lepiej w oktagonie.

Adrian Polak: No to nie zadawaj mi pytań, czy ma taka walka sens. Bo dobrze wiesz, że ma sens. Sam do mnie dzwoniłeś trzy razy i mówiłeś: Mordo, kurwa, ta walka musi się odbyć, nie wyobrażam sobie, żebyś z nim nie zawalczył! A teraz pytasz, czy walka ma sens.

Boxdel: Nie pytam. Odpowiadam na to, co ty powiedziałeś, a mówiłeś, że walka z gościem 0-2 to cofanie się. Walczył dwa razy w oktagonie i ma doświadczenie. Nie to, co debiutant.

Adrian Polak: Ty mylisz totalnie fakty, tu jest totalny konflikt. To debiutant, który mnie zaczepia. Ja nie znam Fit Loversa, ja do niego nic nie mam. Sportowe wyzwanie spoko. Jeżeli dajecie mi sportową walkę, bez konfliktu, to chciałbym, żeby to był gość z wynikiem.

Boxdel: Usiądziemy i pogadamy.

Cały wywiad z Adrianem Polakiem, gdzie odbywa się dyskusja z Boxdelem jest dostępny na YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis