MMA PLFAME MMABoxdel przeprasza po FAME MMA 10: Zachowałem się jak burak

Boxdel przeprasza po FAME MMA 10: Zachowałem się jak burak

Jeden z właścicieli FAME MMA Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce wieczoru FAME MMA 10. Chodzi o sytuację, w której po ogłoszeniu werdyktu na korzyść Normana Parke, ten zapowiedział złożenie protestu!

W walce wieczoru gali FAME MMA 10 Norman Parke wypunktował na przestrzeni pięciu rund Dona Kasjo i obronił honor zawodowego sportu w konfrontacji z youtuberem. Werdykt sędziów, którzy przyznali wygraną Irlandczyka z Północy jest jednak szeroko komentowany w świecie sportów walki.

Boxdel przeprasza po FAME MMA 10: Zachowałem się jak burak

Wystarczy powiedzieć, że jeden z właścicieli FAME MMA – Boxdel zaraz po ogłoszeniu werdyktu sędziowskiego w tej konfrontacji zapowiedział złożenie protestu:

Słowa Boxdela rzucone były jednak pod wpływem emocji. Po gali na swoim instagramie zamieścił przeprosiny dla fanów i dla Normana Parke, nazywając swoje zachowanie “buractwem”:

“Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale dużo dziś przeżyliśmy. Dziękuję Norman i Kasjo za super walkę! Piękne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przepraszam Norman, z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować. Robienie takiego eventu to ciężki temat.”

Zdjęcie

Zobacz także:

FAME MMA 10: Don Kasjo przegrywa decyzją sędziów z Normanem Parkiem! Będzie protest… właścicieli!

I przyszedł czas na walkę wieczoru gali FAME MMA 10! To starcie, na które czeka duża część środowiska mieszanych sztuk walki i boksu w Polsce. Na przeciwko siebie w walce bokserskiej stanęli Don Kasjo Król i były mistrz wagi lekkiej KSW i były zawodnik UFC Norman Parke.

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Piotr Witczak powróci do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w Kanale Sportowym zdradził, że ich relacje z ”Łazarskim Gladiatorem” się zdecydowanie poprawiły.

Wyższe bonusy po UFC 262. Nowy mistrz wagi lekkiej wśród nagrodzonych [WIDEO]

Za nami gala UFC 262 w Houston. Po jej zakończeniu tradycyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych.