MMA PLBoxdelBoxdel przeprasza Nitro i komentuje zachowanie Murańskiego: Pewna granica została przekroczona!

Boxdel przeprasza Nitro i komentuje zachowanie Murańskiego: Pewna granica została przekroczona!

Michał Baron podczas wczorajszego programu ”face to face” postanowił zabrać głos w sprawie zachowania Jacka Murańskiego. Ponadto jeden z właścicieli FAME MMA postanowił przeprosić Sergiusza Górskiego.

Boxdel

Na ostatnim cage’u gośćmi Sylwestra Wardęgi byli Mateusz Murański, Franek ”Franio” Rusiecki oraz Rafał ”Takefun” Górniak. W pewnym momencie na linii pojawił się popularny ”Nitro”, który potwierdził, że pozwie Jacka Murańskiego.

W zeszłym tygodniu chyba to było, jak w zeszłym, to już mu to powiedziałem i podtrzymuje to nadal. Jak wrócę do Polski w tym tygodniu i założę mu sprawę w sądzie. Ja dużo rzeczy rozumiem. Ja też jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni do mnie ciocia, odzywa się do mnie babcia i mówi ”co tu piszą? że to nie jest twoje dziecko?” (…) Są to pomówienia, które niosą za sobą konsekwencje i na to nie pozwolę. W życiu najważniejszą osobą jest mój syn i nie pozwolę, żeby ktokolwiek próbował wpływać na opinie ludzi, żeby ktoś szedł na ulicy i mówił mu jakieś głupoty.  

Boxdel zabiera głos!

Michał Baron podczas wczorajszego ”face to face” postanowił zabrać głos w sprawie Jacka Murańskiego.

Na samym początku muszę się wypowiedzieć na temat ostatnich wydarzeń, które miały miejsce. Pewna granica została przekroczona. Ja od razu chcę powiedzieć w imieniu swoim jak i w imieniu federacji, że nie pochwalamy tego – co zrobił Pan Jacek Murański. W sensie ja to mówię póki co w swoim imieniu. Rozmawiałem z Nitro, pisałem też do Sandry oczywiście przeprosiłem. Tak jak mówię nie pochwalam tego i oczywiście Rafał czyli prezes FAME MMA też wykona, lub wykonał telefon do Pana Jacka i będzie jeszcze z nim rozmawiał. Nie chcę żeby już kwestie Nikodema były poruszane. Jeszcze raz w imieniu swoim przepraszam Nitro za to co się wydarzyło.    

Cała wypowiedz poniżej:

Zobacz także:

Alan Kwieciński odrzucił walkę z zawodnikiem GROMDY: Teraz jest nagle gotowy?

Jak się okazuje Alan Kwieciński dostał kolejną ciekawą propozycję walki. Popularny ”Alanik” dwudziestego czwartego września mógł zmierzyć się z zawodnikiem GROMDY. Tomasz Gromadzki zdradził, że Kwieciński postanowił odrzucić ofertę, ponieważ woli odpocząć.

Miklasz ostro reaguje na wypowiedź Daro Lwa: Obrażasz mojego kolegę, to może my wyskoczymy?

Kacper Miklasz nie wytrzymał! Ełczanin w mediach społecznościowych postanowił zareagować na wypowiedź Dariusza Kazimierczuka, który skrytykował Roberto Soldicia (20-3). Były podwójny mistrz KSW postanowił podpisać kontrakt z One Championship. Wielu kibiców liczyło, że ”RoboCop” przejdzie do największej organizacji na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis