MMA PLBoxdelBoxdel ponownie uderza w Pawła Jóźwiaka! Don Kasjo mocno odpowiada!

Boxdel ponownie uderza w Pawła Jóźwiaka! Don Kasjo mocno odpowiada!

Michał Baron postanowił zabrać głos po gali PRIME SHOW MMA 2, która odbyła się w Gdyni. Jeden z właścicieli FAME MMA postanowił nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedzieć się o Pawle Jóźwiaku. ”Boxdel” zapewnia, że prezes Fight Exclusive Night jest bardziej związany z nową freakową organizacją niż wszyscy sobie wyobrażają.

Boxdel

Oto jedna z wcześniejszych wypowiedzi ”Boxdela” o Pawle Jóźwiaku.

Nie żywię tutaj żadnych złych emocji w stronę Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, bo nigdy w sumie nie żywiłem urazy. Jedynie to co mówił Pan Martin mogło mi się wydawać trochę dziwne, ale Oni w porównaniu do Pawła Jóźwiaka to są zajebiści ludzie. W ogóle nie lubię tego gościa. Podpadł mi ku*wa z dziesięć razy swoim zachowaniem, ruchami w sieci. Czuję, że to jest taki mocno toksyczny koleś (…) Ja też byłem hipokrytą. Teraz staram się nie być, ale Paweł Jóźwiak i jego hipokryzja… zaryzykował bym, że nie mam do niego podbicia jeżeli chodzi o moją hipokryzje. Każdy jest trochę hipokrytą, ale Jóźwiak… Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi i nie boję się tego powiedzieć na wywiadzie. Nie lubię go i kolegami raczej nigdy nie będziemy

Don Kasjo reaguje!

Michał Baron postanowił zabrać głos po gali PRIME SHOW MMA 2 i ponownie uderzył w Pawła Jóźwiaka.

Nie kumam Paweł, dlaczego nie chcesz przyznawać się do swojej własnej federacji. To jest dla mnie mega pojebane.

Całe nagranie poniżej:

Nie musieliśmy długo czekać aż organizacja PRIME SHOW MMA i Kasjusz Życiński zabiorą głos po nagraniu jednego z właścicieli FAME MMA.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis