MMA PLBoxdelBoxdel ponownie o sytuacji z Murańskim: Nie powinno się poruszać tematów dzieci w internecie!

Boxdel ponownie o sytuacji z Murańskim: Nie powinno się poruszać tematów dzieci w internecie!

Michał Baron podczas wczorajszych ”Aferek” ponownie zabrał głos w sprawie Jacka Murańskiego. ”Muran” od dłuższego czasu w mocnych słowach wypowiada się o popularnym youtuberze – ”Nitro”. Jeden z właścicieli FAME MMA podkreśla, że nie podoba mu się zachowanie obu stron – aktualne Jacka i Sergiusza Górskiego z przeszłości.

Boxdel

Baron po raz pierwszy o zachowaniu Jacka Murańskiego wspomniał na ”face to face”.

Na samym początku muszę się wypowiedzieć na temat ostatnich wydarzeń, które miały miejsce. Pewna granica została przekroczona. Ja od razu chcę powiedzieć w imieniu swoim jak i w imieniu federacji, że nie pochwalamy tego – co zrobił Pan Jacek Murański. W sensie ja to mówię póki co w swoim imieniu. Rozmawiałem z Nitro, pisałem też do Sandry oczywiście przeprosiłem. Tak jak mówię nie pochwalam tego i oczywiście Rafał czyli prezes FAME MMA też wykona, lub wykonał telefon do Pana Jacka i będzie jeszcze z nim rozmawiał. Nie chcę żeby już kwestie Nikodema były poruszane. Jeszcze raz w imieniu swoim przepraszam Nitro za to co się wydarzyło.    

Boxdel ponownie zabiera głos!

Michał Baron podczas ”Aferek” postanowił wspomnieć o sytuacji pomiędzy Jackiem Murańskim, a Sergiuszem Górskim.

Uważam, że Murański bardzo przesadził. Wypowiadałem się o tym na face to face, ale nikogo nie bronię teraz tutaj, żeby nie było. To nie jest tak, że jak ktoś napiszę FAME bez Murańskich i nagle jest likwidacja zawodnika. Wiem, że społeczność strasznie mocno się podzieliła na zwolenników dymów, zwolennika Jacka Murańskiego, widziałem dużo komentarzy przeciwko Nitrozyniakowi i mnóstwo przeciwko Muranowi. Na czacie wiadomo, że widać. Tylko wszystko takie główne zostanie podane na oficjalnie na konferencji FAME, żeby trafił do każdego. Jedynie mogę powiedzieć ze swojej strony, że nie powinno poruszać się tematów dziecka Nitra. Wiem, że zaraz pojawią się komentarze, ale Nitro cisnął dzieci na ome. Robił tam też złe rzeczy i tak dalej. Też uważam, że nie powinien tego robić. Uważam, że nie powinno się poruszać tematów dzieci w internecie, nie powinno się śmiać z dzieci. Inaczej, to jest tak. Jacek zrobił źle, Nitro też robił w przeszłości złe rzeczy i tak dalej. Obu rzeczy nie pochwalam, ale tutaj chodzi oto, że w momencie jak są poruszane jakiekolwiek dzieci przez FAME program, to nie jestem za tym i nie pochwalam. W tym momencie trzeba porozmawiać i Jacek musi dostać blokadę tak jakby na to, żeby nie cisnąć dziecko Nitrowi. Więcej rzeczy zostanie poruszonych na konferencji.       

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Pierwsza konfrontacja Daro Lew vs Filipek! Co tam się wydarzyło! [WIDEO] Oglądaliście?

Tak! Doprowadziliśmy do konfrontacji słownej pomiędzy Filipkiem Marcinkiem, a Dariuszem Kazmierczukiem. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do ich starcia w formule K-1. Dymy pojawiły się na twitterze, a na konfrontacji było równie ostro.

Boxdel wypowiedział się o walce Najman-Jóźwiak i zapewnił: Walki w FAME MMA nie dostanie! Widzieliście?

Michał Baron podczas wczorajszych ”Aferek” postanowił wypowiedzieć się o walce Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Pojedynek ma się odbyć na najbliższej gali WOTORE. ”Boxdel” podkreślił, że ”El Testosteron” nie dostanie już nigdy walki w FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis