MMA PLHYPEBoxdel po konferencji Hype MMA do redaktora MMA.PL: Wyglądasz jak Grosicki [WIDEO]

Boxdel po konferencji Hype MMA do redaktora MMA.PL: Wyglądasz jak Grosicki [WIDEO]

Michał “Boxdel” Baron czyli jeden z współwłaścicieli projektu Hype MMA w specjalnej rozmowie z redaktorem Michałem Cichym z MMA.PL podsumował minioną konferencję prasową przed tą imprezą. Boxdel niespodziewanie podzielił się także opinią na temat wyglądu redaktora MMA.PL.

Boxdel po konferencji Hype MMA

Pierwsza gala Hype MMA odbędzie się już w najbliższy weekend. Choć o projekcie tym nie wiadomo zbyt dużo, to z zasady ma on promować początkujących youtuberów, którzy w klatce będą walczyć o uwagę publiczności.

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa promująca to wydarzenie, którą w całości możecie zobaczyć poniżej:

Boxdel po konferencji Hype MMA do redaktora MMA.PL: Wyglądasz jak Grosicki [WIDEO]

Po konferencji prasowej o słowo jej podsumowania został poproszony Michał “Boxdel” Baron, który nie ukrywał zadowolenia z formy przeprowadzonej konferencji prasowej przed Hype MMA.

“Boxdel” użył także niespodziewanego porównania przeprowadzającego wywiad Michała Cichego do… reprezentanta Polski w piłce nożnej:

“Konferencja mi się podobała, a tak w ogóle to wyglądasz jak Grosicki. Konferencja mi się podobała, Sylwester Wardęga super wypał w roli prowadzącego. Uważam, że jest stworzony do tworzenia takich treści. Zrobił research o ludziach, o których naprawdę niezbyt dużo wiadomo. Sylwek to Sylwek. Podoba mi się jego profesjonalizm. Wie, co robi.”

Cała rozmowa Michała Cichego pseudonim Cichoń/Grosicki do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w wielkich emocjach: Dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot (18-1) zrobił to w wielkim stylu! Polak dziś w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. 30-latek w drugiej rundzie znokautował doświadczonego Scotta Holtzmana (14-5).

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Tomasz Narkun odpowiada na zaczepkę De Friesa i… naraża się na kontrę! Który zawodnik lepiej wypadł w mediach?

Tomasz Narkun odpowiada na zaczepkę Phila De Friesa i… naraża się na brutalną kontrę! Polak, który stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego w królewskiej dywizji wagowej KSW prowadzi na Twitterze wymianę zdań z mistrzem z Anglii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis