Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoxdelBoxdel o sytuacji Jóźwiaka na gali High League 6: Paweł zasługujesz na lepsze traktowanie!

Boxdel o sytuacji Jóźwiaka na gali High League 6: Paweł zasługujesz na lepsze traktowanie!

Michał “Boxdel” Baron na swoim kanale na YouTube odpowiadał na pytania. Jedno z pytań dotyczyło sytuacji Pawła Jóźwiaka z partnerką.

Boxdel

Paweł Jóźwiak ostatni pojedynek stoczył 18 marca na gali High League 6. Jego rywalem był Marcin “El Testosteron” Najman. Pojedynek rozpoczął się od ciosów. Po 10 sekundach Najman poszedł po sprawdzenie. Udało mu się ono, ale po chwili Jóźwiak zdołał się wydostać. Kolejne sekundy to wymiany na które “Prezes FEN” zareagował przechodząc do klinczu pod siatką. Najman rozerwał klincz i zadał serię uderzeń na głowę rywala. Do końca rundy obaj zwolnili i było widać zmęczenie.

Druga runda zaczęła się spokojnie. Częściej atakował Najman. Jóźwiak spróbował kopnąć. Było widać po nim grymas na jego twarzy. Wykorzystał to Najman zadając od czasu do czasu kolejne kopnięcia. W trzeciej odsłonie Paweł ruszył do początku do przodu. Po jednym z jego ciosów Najman osunął się na deski. “Prezes FEN” szybko ruszył na rywala i trzymał go w parterze z góry, starając się wykluczyć ręce. Paweł Jóźwiak nie zadawał zbyt wiele ciosów, z góry tylko kontrolował swoją pozycje. Pojedynek zakończył się jednogłośnie na punkty wygraną Marcina Najmana.

Boxdel komentuje sytuację z partnerką Pawła Jóźwiaka!

W odpowiedzi na jedno z pytań na swoim kanale włodarz Fame MMA skomentował sytuacje Pawła Jóźwiak z partnerką po porażce z Marcinem Najmanem.

Mimo, że z Pawłem mieliśmy wiele średnich sytuacji na naszej linii to teraz mocno po męsku bardzo ci współczuję stary. Aniu jesteś bliską osobą dla Pawła i w momencie, gdy facet jest podłamany porażką i ledwo żyje to ty mu ciśniesz. Paweł zasługujesz na lepsze traktowanie. Solidarnie jako facet ci współczuję w tej chwili. Na pewno twoja duma została zachwiana i nie powinno się takie coś wydarzyć. Pozdro Paweł niedługo rewanż.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

Skibiński wygrywa na gali Cage Warriors 150 w Londynie! Polak wraca na odpowiednie tory!

Za nami gala Cage Warriors 150. Podczas jednej z walk nasz rodak – Daniel Skibiński pokonał jednogłośną decyzją sędziów Omiela Browna. Przerwał tym samym serie trzech porażek z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis