MMA PLBoxdelBoxdel o Najmanie: Nie był świadomy, że Stanowski wyciągnie dwa shotguny i zacznie napi**dalać w miasta!

Boxdel o Najmanie: Nie był świadomy, że Stanowski wyciągnie dwa shotguny i zacznie napi**dalać w miasta!

Michał Baron ponownie wypowiedział się o Marcinie Najmanie i jego organizacji MMA VIP. Nie od dziś wiemy, że jeden z właścicieli FAME MMA po prostu nie lubi ”El Testosterona”.

Boxdel

Czy Marcin Najman spodziewał się tak dużej afery? Na pierwszej konferencji promującej MMA VIP 4 ogłoszono kontrowersyjnego bossa. Został nim Andrzej Zieliński ps. ”Słowik” – jeden z przywódców gangu pruszkowskiego. Po tej informacji w internecie zawrzało.

Do gali MMA VIP 4 ma dojść piątego marca w Wieluniu. W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. ”El Testosteron” zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Boxdel: Zaczął ro**ierdalać Najmanowi cały projekt jak domek z kart!

Michał Baron postanowił ponownie wypowiedzieć się o Marcinie Najmanie i jego organizacji.

Ja ogólnie na co dzień nie wypowiadam się o Maliku Montanie czy Najmanie, ale z Najmanem jest to, że… mogę wam podać przykład, który jest w ch*j racjonalny i wydaje mi się, że każdy z was poprze moje słowa. Wyszedł sobie Prime MMA nie? Jacek Murański ubrał sobie tą maskę i zrobili taki performance, że taki Squid Game. Ja wiem jak zadział Marcin Najman. Zobaczył to na Prime ”łoo kwa jakie zaj*biste kwa, zrobimy sobie ze ”Słowika” właściciela i wpi**dolimy go w maskę w Squid Game”. I stary (śmiech) tak to wyglądało. On nawet nie był świadomy, że Stanowski chłopie wyciągnie dwa shotguny i zacznie napi**dalać w miasta, gdzie on chce wynająć arenę. ”Psz Wieluń, Psz Kielce” – zaczął ro**ierdalać Najmanowi cały projekt jak domek z kart.    

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla! Co wy na to?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4! Widzieliście?

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis