MMA PLBoxdelBoxdel o Jacku Murańskim: Dałbym szansę i zobaczyłbym czy będzie tam przemiana!

Boxdel o Jacku Murańskim: Dałbym szansę i zobaczyłbym czy będzie tam przemiana!

Michał Baron w ostatnich ”Aferkach” wypowiedział się o Jacku Murańskim. Jeden z właścicieli FAME MMA powiedział, że dałby szansę ”Muranowi” i zobaczył zachowanie podczas poniedziałkowej konferencji. Czy będzie jakaś zmiana? Jutro wszystkiego się dowiemy!

Boxdel

Jacek Murański jest mocno zmotywowany i pewny siebie przed nadchodzącymi walkami. ”Murana” w piątek czekają dwa starcia podczas FAME MMA 15 w Łodzi. Jacek ma zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, a później ”Szalonym Reporterem” w rzymskiej klatce.

Oto co powiedział Murański w zapowiedzi:

Podstępność, dwulicowość, osobowość bardzo fałszywa. Nie bez powodu się skumał z największym trollem i szkodnikiem w tej chwili polskiego internetu czyli samozwańczym ”Szalonym Reporterem”. Będę miał okazję obić ich obu naraz, na jednej gali. Zrobię to z niewątpliwą radością i przyjemnością (…) Arek Arek Arek Tańcula zdałeś mi 156 ciosów bezkarnie. Nie masz żadnych szans, gdy wyjdę do Ciebie zdrowy. Żadnych ty wiesz i ja wiem.

Boxdel o Jacku Murańskim!

Michał Baron podczas ostatnich ”Aferek” wypowiedział się o Jacku Murańskim.

Boxdel: Wydaje mi się, że zmiana Jacka Murańskiego. Zobaczymy następną konferencję, jak to będzie teraz wyglądało.

Budda: Masz jakiś przeciek?

Boxdel: Na pewno Pan Jacek zdaje sobie sprawę, że jest dużo ofensywki w jego stronę za te ostatnie akcje. Czas pokaże. Musimy zobaczyć też, dałbym po prostu szansę i zobaczyłbym czy będzie tam przemiana odnośnie tego. Dałbym jeszcze czas  

Budda: Ale nie ustosunkowałeś się w żaden sposób do zrobienia z mordy dupy.

Boxdel: Odnośnie?

Budda: Odnośnie wrócenia. Czy krótko i na temat bez pi**dolenia chcieliście zarobić i przymknęliście oko?

Boxdel: Rafał porozmawiał z Jackiem i wytknął też wiele rzeczy dla Muranów. Oni też wytknęli jakieś rzeczy dla Rafała i generalnie można powiedzieć, że doszło do takiej komitywy i do zgody.    

Budda: A rzeczy, które wytknął Muran dla FAME MMA. To jest taka tajemnica, że nie chcesz mówić, żeby Rafała nie urazić?

Boxdel: Nie to są te wszystkie rzeczy publiczne, o których mówił. No i Rafał stworzył po prostu… była taka konferencja generalnie stricte prywatna, na której zostały rzucone wszystkie karty i doszło po prostu do porozumienia z Muranami. To są szczegóły kontraktowe i tak dalej.

Budda: Ale co miał Muran do FAME MMA, jak przyszedł i zaczął jakąś pajacerkę?

Boxdel: Widocznie coś miał.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Puściły emocje! Anthony Joshua opuszcza ring, wraca i rzuca pasami! [WIDEO] Widzieliście?

Tu było mnóstwo emocji! Anthony Joshua (24-3, 22 KO) był zmotywowany i pewny siebie, aby ponownie zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Brytyjczyk już raz odzyskiwał tytuły. Tym razem musiał jednak ponownie uznać wyższość kapitalnie wyszkolonego Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Nie brakowało kontrowersji po samej walce…

Budda ostro o Murańskich w FAME MMA: Wzięliście go znów, robiąc z mordy dupę! Co wy na to?

Budda był gościem ostatnich ”Aferek” Popularny youtuber postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Murańskich, którzy toczą pojedynki w FAME MMA. Budda uważa, że wspomniane postacie powinny jak najmniej pojawiać się w mediach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis