MMA PLBoxdelBoxdel o Don Kasjo: Nie robi jakichś wielkich liczb ani na instagramie, ani na YouTubie!

Boxdel o Don Kasjo: Nie robi jakichś wielkich liczb ani na instagramie, ani na YouTubie!

Michał Baron na kanale ”Aferki” został zapytany o Kasjusza Życińskiego. ”Boxdel” postanowił wypowiedzieć się o byłym zawodniku organizacji FAME MMA. Jeden z właścicieli zapewnia, że ”Don Kasjo” nie robi aktualnie wielkich liczb w internecie i, dlatego zaczepia go oraz ”Nitrozyniaka”.

Boxdel

Warto zaznaczyć, że na twitterze doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a wspomnianym również Sergiuszu Górskim.

Hasbulla chce zawalczyć na Prime Show! Tylko z kim go zestawić ? #primemma #hasbulla

Z twoją inteligencją, jest równie „duża”

W sumie to trochę śmieszne jak gość ciśnie Ci, że jesteś cwany tylko znad klawiatury i mówi to podczas swojej wypowiedzi na swoim kanale podczas transmisji. Taki trochę hipokryta z niego

Kasjusz ma problem do mnie tylko na alko streamach, normalnie utkany ryj irl

Haha No widzę na tym pato kurwi turze, ktoś sporo alkoholu wypił i mu się odwaga z odważnikiem pomyliła ale tak mają pizdy które czego się nie dotkną to zamienia się w gówno!  ty człowieku jesteś upadkiem człowieka! W bezpośredniej konfrontacji słownej JESTEŚ ZEREM

Dzień później  nadal mam cię za jebanego kretyna  a o wystąpieniach po alkoholu nie masz co mówić, kompromitujesz się za każdym razem pizdo  

Boxdel wypowiedział się o Don Kasjo!

Michał Baron na kanale ”Aferki” postanowił wypowiedzieć się o Kasjuszu Życińskim.

Słuchajcie ja wam coś powiem. Bagiety w ogóle miało nie być na lajvie, jak ktoś sobie przypomina sytuację z Vanessą i ze zbiórką na Vanese, to dobrze wiecie, że jestem przewrażliwiony na ten temat, a sama zbiórka na kredyt Bagiety była k*rwa mega spontaniczna. Od razu mówię Bagieta wysłał potwierdzenie, że przelał na ten kredyt. Jak będziemy już w domu w studio, to wam pokaże. Co do Kasjo nie wiem czy ostatnio widzieliście na stories zaczepia Nitrozyniaka. Zaczepia mnie, że ja niby nasłałem na niego jakiś ludzi i on miał operacje łokcia, do której był zmuszony, bo chłop musi iść walczyć – zaczyna się nie opłacać po prostu federacji PRIME. Coś wam powiem. Don Kasjo to jest taka postać, która… powiem wam czystą prawdę. Dostaje jakieś tam siano w PRIME za to, że jest włodarzem, ale z racji tego, że PRIME nie do końca spełnia się w tym co… inaczej gala PRIME – fajnie to wyglądało wszystko i tak dalej. Fajnie się oglądało, ale w kuluarach to działa na takiej zasadzie, że jak Kasjo otrzymuje dany becel za to, że urzęduje, to się musi opłacać i Kasjo musi zawalczyć raz na jakiś czas, żeby to miało sens, więc musi sobie zrobić operację ręki. Jak sami wiecie umówmy się, to jest prawda. Don Kasjo nie robi jakichś wielkich liczb ani na instagramie, na YouTubie, na lajvie u niego jest po 500 ludzi – to jest prawda, to są fakty, więc jego wpływ na ludzi jest słaby, dlatego zaczepia mnie i Nitrozyniaka. Wyzywa nas. Chce ludziom pokazać jak to wygląda, ja nie jestem zazdrosny, bo nie mam o co być zazdrosny. Dobrze wiecie, że dobrze żyje, nie mam o co być zazdrosny.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Nitro z Don Kasjo: Kompromitujesz się za każdym razem pi*do! Widzieliście?

Kasjusz Życiński na ostatnim swoim lajvie został zapytany o popularnego ”Nitro”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w mocnych słowach wypowiedział się o zawodniku FAME MMA. Tym razem ”Nitro” na twitterze postanowił zaczepić ”Don Kasjo” i doszło do konfrontacji słownej.

Pojedynek raperów na High League 4! ”Macias” rywalem ”Josefa Bratana”! Co wy na to?

Do karty walk HIGH League 4 dołączył kolejny pojedynek. 17 września w Arenie Gliwice, w starciu raperów, zmierzą się Jose “Josef Bratan” Simao i Krystian “Macias” Maciaszczyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis