MMA PLBoxdelBoxdel nazywa Pawła Jóźwiaka “mega tępym gościem”. Prezes FEN reaguje, pada ostrzeżenie!

Boxdel nazywa Pawła Jóźwiaka “mega tępym gościem”. Prezes FEN reaguje, pada ostrzeżenie!

Dzieje się! Dwóch właścicieli organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce ma ze sobą poważny beef. Jeden z szefów FAME MMA Boxdel w jednym z wywiadów nazywa prezesa FEN Pawła Jóźwiaka “mega tępym gościem”. Prezes zareagował!

Boxdel nazywa Pawła Jóźwiaka

I to zareagował tak, że należy spodziewać się następnych szpileczek wbijanych przez każdą ze stron tego konfliktu.

Boxdel nazywa Pawła Jóźwiaka “mega tępym gościem”. Prezes FEN reaguje, pada ostrzeżenie!

Twórca internetowy EbeEbe opublikował na Twitterze shota z wypowiedzią Boxdela na temat Pawła Jóźwiaka i strategii rozwoju jego organizacji. Michał Baron nie ugryzł się przy tym w język:

“Paweł Jóźwiak mega przygłup. Jeśli chodzi o Pawła Jóźwiaka to jest to mega tępy gość, więc nie spodziewam się tutaj mega dobranej strategii, ale czego tu się spodziewać? To Paweł Jóźwiak.”:

Paweł Jóźwiak pociągnięty za język przez jednego z twitterowiczów odpowiedział na te słowa Boxdela. Padło poważne ostrzeżenie:

“Oj ten grubasek bawi mnie coraz bardziej …

A co ma mówić ? Pozostaje mi się tylko śmiać z głupoty tego grubaska. Widać ze ma ewidentnie kompleksy . Wiecznie mnie zaczepia . Nie zamieram zniżać się do jego poziomu i również mu ubliżać . Kiedyś spotkamy się na żywo izobaczymy czy tez będzie taki wesolutki i wyszczekany.”

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis