MMA PLBoxdelBoxdel mocno odpowiada Pawłowi Jóźwiakowi: Widziałem jego treningi, on jest słaby!

Boxdel mocno odpowiada Pawłowi Jóźwiakowi: Widziałem jego treningi, on jest słaby!

Michał Baron podczas ”Aferek” postanowił odpowiedzieć na rzucone wyzwanie ze strony Pawła Jóźwiaka. Prezes Fight Exclusive Night zapewniał, że w kolejnym pojedynku chciałby się zmierzyć z ”Boxdelem”.

Boxdel

Paweł ma za sobą efektowny debiut. Prezes wystąpił na gali WOTORE 6, gdzie błyskawicznie zdemolował bardziej doświadczonego Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Oto co powiedział Jóźwiak w rozmowie z naszym portalem:

Teraz chcę wyjaśnić tego grubasa Boxdela! Mnie wyzywał, obrażał – także oficjalnie tłusta świnio wyzywam Cię do pojedynku, żarty się skończyły. Dawaj się napi**alamy, koniec internetowego pi**dolenia. Teraz robota. Pierwszą walkę możemy robić u Ciebie, drugą u nas na PRIME. Róbmy, to jak masz jaja! Obrażał mnie od śmieci, nie odpuszczę mu tego.

Boxdel odpowiada!

Michał Baron postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa Pawła Jóźwiaka. ”Boxdel” zapewnia, że jego walka z prezesem, to tylko kwestia czasu.

Jest taka dzi**a jak ten Pawełek. On zawsze się pruł, jest turbo hipokrytą, który cisnął kiedyś tam świat freaków, a teraz jest w tym świecie, a jeszcze wcześniej się nie przyznawał. Okazuje się, że jest włodarzem PRIME, tym prawdziwym i tak dalej. I on chce ze mną walczyć. Wyzwał mnie od grubasów i, że po prostu chce się ze mną bić. Tylko w tej walce z Najmanem zarzucił takie podsumowanie, że pokaże mi jak bije stary rugbysta. Widziałem rzucane piąchy w stronę Najmana. Chciałbym Ci pokazać jak wygląda ta walka, ale musiałbym poza streamem zalogować się i nie wiem czy na WOTORE jeszcze jest archiwum, ale na pewno jest na twitterze, bo dużo ludzi rzucało fragmenty. Wygrał Jóźwiak. Moim zdaniem tam Najman sobie chcę jeszcze pokazać Jackowi Murańskiemu, że on totalnie spadł z umiejętnościami – że Marcin jest totalnym leszczem, żeby ”Muran” przyjął waleczkę, albo coś. Nie wiem, gdzie to się wydarzy. Na pewno nie na FAME. Widziałem nie raz treningi Pawła Jóźwiaka jak on bije – on jest słaby (…) Wracając jeszcze do tematu Pawła Jóźwiaka chcę tylko powiedzieć, że jak najbardziej jestem otwarty na walkę. Na FAME słyszałem, że się zgodził, więc możemy zrobić walkę na FAME’ie nie mam z tym problemu. Tylko zarzucił warunek, że rewanż w PRIME – nie ma nawet takiej opcji. Nie zawalczę na PRIME po prostu.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Prawdziwy freak fight – kołowrotki, cepy! Hala w Czechach wypełniona po brzegi! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać nie tylko w naszym kraju freak fighty budzą duże zainteresowanie. Podobną sytuację mamy u naszych sąsiadów. Mowa o Czechach, gdzie niedawno wystartowała organizacja Clash Of The Stars. Celebryci, youtuberzy, aktorzy – wyjaśniają swoje spory w klatce. Warto zaznaczyć, że tam również na konferencjach i ceremoniach ważenia są tak zwane dymy.

Krzysztof Jotko zwolniony z UFC. Co dalej z Polakiem?

Dość niespodziewana wiadomość. Krzysztof Jotko (24-6) został zwolniony z organizacji UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis