MMA PLHighleagueBoxdel komentuje aferę Ferrariego! Będziecie zaskoczeni!

Boxdel komentuje aferę Ferrariego! Będziecie zaskoczeni!

W minioną sobotę miała miejsce pierwsza edycja gali High League. Dzień przed wydarzeniem odbyło się ważenie i media trening. Podczas udzielania wywiadów doszło do szokującej sytuacji. Amadeusz Ferrari znokautował trenera Bonusa BGC, Eryka Bręczewskiego.

Ferrari

Podczas gdy Ferrari udzielał wywiadu podszedł do niego Eryk z zapytaniem czy on przyjmie wyzwanie do walki. Jednak Amadeusz nie udzielił mu jednoznacznej odpowiedzi, co wyraźnie zdenerwowało kickboxera. Potem panowie zaczęli wymieniać się argumentami. Padały również niecenzuralne wyrazy z resztą po jednym z takich słów Bręczewski spoliczkował Ferrariego – po czym oboje zaczęli się bić. Wymienili kilka cepów i po jednym z nich trener Bonusa BGC runął na ziemię niczym rażony piorunem.

Boxdel komentuje!

Eryk zapytany później w wywiadzie o tą sytuację, powiedział że się jedynie poślizgnął, lecz moment ten widziało wielu dziennikarzy i zawodników. Cała bójka została nagrana na kilku kamerach. Nagranie z tej sytuacji możecie zobaczyć tutaj – Ferrari przesadził! Nokautuje na scenie High League! [WIDEO]

Ferrari po całym zdarzeniu musiał odwiedzić szpital, ponieważ jak sam przyznał, uderzył ręką która nie była w pełni doleczona po kontuzji. Jeśli potwierdzi się najgorszy scenariusz, jego walka z Filipkiem na Fame MMA 11 może się w ogóle nie odbyć.

Jeden z włodarzy poznańskiej federacji o tej sprawie wypowiedział się tak:

,,Amadi zdrówka ci życzę. Widziałem, uderzenie na początku poszło ze strony trenera. Tak więc, jak najbardziej rozumiem cię, na pewno zrobiłeś to w swojej obronie. A tobie mistrzu K-1 życzę powodzenia, bo będziesz przez ludzi pamiętany jako wielki mistrz pokonany przez freaka z Fame MMA”

Zobacz także:

Rose Namajunas vs. Weili Zhang 2 na UFC 268

Już 6 listopada na gali UFC 268 dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu. Rose Namajunas (10-4) zmierzy się z Weili Zhang (21-2) o pas mistrzowski w kategorii słomkowej. W pierwszej walce zwycięsko wyszła Amerykanka nokautując Chinkę wysokim kopnięciem w 1 rundzie.

Tede zmierzy się z Peją na FAME MMA? Raper zdradził oczekiwania finansowe

Chyba każdy z nas chciałby zobaczyć walkę tych dwóch legend polskiego rapu. Nie tak dawno Wojtek Gola i Boxdel, czyli włodarze Fame MMA ogłosili chęć zorganizowania takiego pojedynku. Podczas jednego z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym mieli przedstawić ofertę walki obu raperom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis