MMA PLArchiwumBoxdelBoxdel jednak wróci do FAME? Rzecznik organizacji zdradza co musi się stać!

Boxdel jednak wróci do FAME? Rzecznik organizacji zdradza co musi się stać!

Wydawało się to mało możliwe, a jednak… Michał Jurczyga wyjawił, że jest szansa na powrót Michała Barona do freakowej organizacji. Rzecznik prasowy FAME MMA wyznał co musi się stać, aby się to wydarzyło.

Boxdel

”Boxdel” w ostatnim czasie wrócił do ”Aferek”. Właśnie tam Michał wyjawił jak wygląda aktualna sytuacja z FAME.

Jeżeli chodzi o Fame, to nie jest tak, że zostanę od razu wyrzucony z KRS-u. To też jest “papierkologia”, jest ten proces usuwania i tak dalej, ale to będzie długo trwało. Ja nie chcę też być kulą u nogi chłopaków, bo to jednak są ludzie, dzięki którym też dużo zbudowałem (…) Sprzedaję udziały. Jesteśmy w trakcie sprzedaży udziałów

Baron ostatni swój pojedynek stoczył w main evencie FAME Friday Arena 2 w Szczecinie, gdzie zobaczyliśmy rewanż z ”Prezesem FEN”. Michał pod koniec drugiej odsłony znokautował rywala. Był to rewanż w formule K-1 (małe rękawice).

Rzecznik prasowy FAME zabiera głos!

Michał Jurczyga rzecznik prasowy FAME MMA w rozmowie z portalem  MMA-bądź na bieżąco zdradził czy jest szansa na powrót Michała Barona. 

Jak się okazuje jest taka opcja. Jurczyga wyjawił co musi się stać, aby ”Boxdel” wrócił do FAME. 

Myślę, że jest taka szansa i na dzień dzisiejszy pozostali członkowie zarządu stoją na stanowisku, że właśnie kluczowe będą działania i decyzje organu ścigania, prokuratury. Jeżeli sytuacja rozwinie się korzystnie dla Michała, jeżeli jego status nie ulegnie zmianie, pogorszeniu, nie okaże się winien jakichś czynów karanych, to jak najbardziej będzie można rozmawiać o takim pełnym powrocie Michała

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis