MMA PLBoxdelBoxdel dosadnie o Najmanie: Próbujesz zrobić z siebie gościa którego należy się obawiać przez sesyjki z „gangsterami”

Boxdel dosadnie o Najmanie: Próbujesz zrobić z siebie gościa którego należy się obawiać przez sesyjki z „gangsterami”

Współwłaściciel organizacji FAME MMA – Michał “Boxdel” Baron dosadnie wypowiedział się o Marcinie Najmanie i jego ostatniej decyzji, którą to był angaż w charakterze “bossa” organizacji MMA VIP – Andrzeja Z. ps. “Słowik”, który w latach ’90 stał na czele gangu pruszkowskiego.

Boxdel dosadnie o Najmanie

Ogłoszenie “bossa” MMA VIP przeszło szerokim echem w naszym kraju. Marcin Najman wraz z pełnoprawnymi właścicielami organizacji MMA VIP zdecydowali się na próbę przebicia Prime Show MMA, której “włodarzem” ogłoszono Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego.

Boxdel dosadnie o Najmanie: Próbujesz zrobić z siebie gościa którego należy się obawiać przez sesyjki z „gangsterami”

Wg wielu głosów w Polsce, decyzja o angażu gangstera “Słowika” przez Marcina Najmana to upadek człowieczeństwa i dowód na to, że dla rozgłosu “El Testosteron” jest w stanie zrobić dosłownie wszystko.

Swój komentarz w tej sprawie przedstawił także Boxdel, który krótko podsumował Najmana w mediach społecznościowych:

“Najman, śmiać mi się chce jak na sile próbujesz zrobić z siebie goscia którego należy się obawiać przez sesyjki z „gangsterami” i finalnie dostajesz po pizdzie tak, ze każda arena w Polsce Ci odmówi wydarzenia. Chciales skopiować Prime, a wydałeś wyrok na swoje dziecko – mmavip.”

Zobacz także:

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie! Widzieliście?

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko! Co wy na to?

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Michał Andryszak vs. Geronimo dos Santos w walce wieczoru gali FEN 38

Geronimo dos Santos (44-23-1, 31 KO, 8 SUB) podejmie Michała Andryszaka (22-10, 14 KO, 7 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night, która 22 stycznia odbędzie się w Arenie Ostrów. Będzie to walka wieczoru tej edycji. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis