MMA PLFENBotwina i Konopiński zmierzą się w klatce na FEN 45 w Ząbkach

Botwina i Konopiński zmierzą się w klatce na FEN 45 w Ząbkach

Bartosz Botwina (14-5) podejmie Wojciecha Konopińskiego (4-1) podczas gali FEN 45: TAURON Fight Night, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek w formule K-1 zakontraktowano w limicie do 71 kilogramów.

FEN 45 w Ząbkach

Bilety na FEN 45 nabyć można na EVENTIM.

Botwina ma 32 lata, pochodzi z Białegostoku, ale trenuje w klubie Uniq w Warszawie. Spośród 14 wygranych walk 5 odniósł przed czasem. W 2017 roku zwyciężył pod szyldem GLORY w legendarnej Madison Square Garden w Nowym Jorku. W 2021 roku wygrał na HFO w Warszawie efektownie nokautując swojego przeciwnika ciosami na korpus. W karierze amatorskiej stoczył 62 walki. 11 marca zadebiutuje w FEN.

Konopiński to 31-letni zawodnik pochodzący z Bydgoszczy trenujący w klubie Fight Club Golden Dragon. Debiutujący 11 marca w FEN wojownik to mistrz Polski w formule K-1 oraz – w przeszłości – mistrz Polski low kick pro-am. Konopiński w 2022 roku pokonał na punkty faworyzowanego Ramazana Kaisa podczas gali w Hamburgu.

[informacja prasowa FEN]

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis