MMA PLARES FCBorys Mańkowski wspiera Ewelinę Woźniak po porażce w Paryżu: Bo droga ta jest kręta, ma w ch**przepaści…

Borys Mańkowski wspiera Ewelinę Woźniak po porażce w Paryżu: Bo droga ta jest kręta, ma w ch**przepaści…

Były mistrz KSW i kolega klubowy Eweliny Woźniak – Borys Mańkowski wspiera koleżankę po jej porażce na gali Ares FC 4 w Paryżu. Polka niestety doznała tam pierwszej porażki w karierze, kiedy to w trzeciej rundzie została poddana przez Marię Silvę.

Borys Mańkowski wspiera Ewelinę Woźniak

Tak opisywaliśmy walkę Woźniak vs Silva TUTAJ -> ARES FC 4: Ewelina Woźniak przegrała pierwszą walkę w karierze. Brazylijka poddała ją w 3. rundzie

Borys Mańkowski wspiera Ewelinę Woźniak po porażce w Paryżu

Polka nie ukrywa, że jej sportowym celem jest angaż przez organizację UFC. Woźniak znana w środowisku jako “Mad Queen” zdaje sobie sprawę, że po porażce w Paryżu jej droga do wymarzonego miejsca się wydłuża, ale sama nie zamierza z tych marzeń o UFC rezygnować.

Woźniak opublikowała na instagramie wpis, pod którym znalazły się słowa wsparcia od Borysa Mańkowskiego, będące metaforą odnoszącą się do drogi, jaką trzeba pokonać, by dostać się do UFC:

“Bo droga ta jest kręta,górzysta,ma w chuj przepaści i tyle samo pułapek…ale jest zajebiście ciekawa a tylko takie życie ma sens 👊🏻
Przygoda trwa 🔥”

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski o wojnie: Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju! Co wy na to?

Mariusz Pudzianowski (16-7) postanowił odpowiedzieć internautom i zabrał głos w sprawie wojny. Jeszcze niedawno ”Pudzilla” pisał w mediach, że lepszym rozwiązaniem jest, gdy nie będzie komentował całej sytuacji. Ostatecznie weteran KSW zmienił zdanie.

Jaś Kapela nauczył się trash talkingu i atakuje Nitrozyniaka: Kozaczy, a z taką masą i rzeźbą też padnie w pierwszej rundzie! Widzieliście?

Jaś Kapela ewidentnie poczuł się dobrze w świecie mieszanych sztuk walki. Niepokonany we freakowym i zawodowym MMA lewicowy poeta nauczył się trash talkingu i zaatakował gwiazdę FAME MMA – Nitrozyniaka.

ARES FC 4: Ewelina Woźniak przegrała pierwszą walkę w karierze. Brazylijka poddała ją w 3. rundzie

Ewelina Woźniak (6-1) przegrała z Marią Silvą (8-0) przez poddanie w 3. rundzie w co-main evencie gali ARES FC 4 w Paryżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis