Borys Mańkowski w ostrym treningu. Szykuje się walka na KSW 53?

Foto: facebook.com/Borys Mańkowski
Foto: facebook.com/Borys Mańkowski

Aktualnie Borys Mańkowski (20-8-1) nie ma zaplanowanego kolejnego pojedynku w karierze. Być może sytuacja niebawem ulegnie zmianie, gdyż zawodnik jest obecnie w mocnym treningu.

Po raz ostatni „Diabeł Tasmański” mierzył się w klatce w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to szybko rozprawił się on z Vaso Bakoceviciem (40-19-1). Tym samym poznaniak wrócił na szlak zwycięstw po trzech porażkach z rzędu.

Możliwe, iż niebawem zawodnik ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Mianowicie opublikował on materiał wideo z intensywnego treningu. Do filmiku Mańkowski dołączył także opis, sugerujący, iż fighter nie zamierza spuszczać z tonu podczas przygotowań. Jest prawdopodobne, że były mistrz wagi półśredniej po raz kolejny zawalczy na KSW 53.

Samo pozytywne rozmyślanie i wizualizacja nie wystarczy tu trzeba zapierdalać po spełnienie swoich marzeń

– napisał 30-latek (pisownia oryginalna).

Samo pozytywne rozmyślanie i wizualizacja nie wystarczy 😉 tu trzeba zapierdalać po spełnienie swoich marzeń DBX BUSHIDO 🥊

Opublikowany przez Borysa Mańkowskiego Środa, 15 stycznia 2020

Gala KSW 53 odbędzie się 21 marcia w Atlas Arenie w Łodzi. Na razie włodarze ogłosili, iż podczas imprezy fani będą mieli okazję zobaczyć w klatce Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 1NC), Roberto Soldicia (17-3) oraz Karola Bedorfa (15-5).