MMA PLBorys MańkowskiBorys Mańkowski odrzucił propozycję walki z Don Kasjo? Tak twierdzi Norman Parke!

Borys Mańkowski odrzucił propozycję walki z Don Kasjo? Tak twierdzi Norman Parke!

Norman Parke (28-7-1) podczas konferencji prasowej zdradził, że Borys Mańkowski (22-8-1) miał dostać propozycję walki z ”Don Kasjo”. Były mistrz KSW postanowił odmówić.

Wielki rewanż. Zestawienie Mańkowski-Parke będzie walką wieczoru zbliżającej się jedenastej edycji FAME MMA, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to walka na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Borys Mańkowski odrzucił walkę z ”Królem”?

Norman Parke podczas konferencji prasowej zdradził, że Borys Mańkowski (22-8-1) mógł zawalczyć w FAME MMA z Kasjuszem Życińskim, lecz postanowił odmówić. Mańkowski od razu odpowiedział i zapewnił, że interesuje go tylko rewanż z ”Storminem”.

Do pierwszej walki Parke-Mańkowski doszło pod koniec marca 2019 roku. Podczas KSW 47 mieliśmy sporą niespodziankę. To była prawdziwa wojna! Początek zwiastował, że Mańkowski wygra zdecydowanie. W drugiej i trzeciej odsłonie Parke wykorzystał widoczne zmęczenie rywala. ”Stormin” ostatecznie zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna w treningu! Debiut w MMA coraz bliżej?

O potencjalnej walce Mirosława Dąbrowskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teraz ”Misiek z Nadarzyna” w mediach społecznościowych poinformował, że rusza z treningami. To zwiastuje konkretną propozycję walki? Tego nie możemy wykluczyć!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.