MMA PLKSWBorys Mańkowski o zmianach w treningu przed KSW 53: Jestem gotowy napier**ć jak karabin

Borys Mańkowski o zmianach w treningu przed KSW 53: Jestem gotowy napier**ć jak karabin

Foto: FB/Borys Mańkowski
Foto: FB/Borys Mańkowski

Borys Mańkowski poinformował o zmianach w treningu, jakie wprowadził przed nadchodzącą galą KSW 53. “Diabeł Tasmański” zapewnia, że w walce z Marcinem Wrzoskiem będzie w fenomenalnej kondycji.

Starcie Mańkowski vs. Wrzosek będzie jedną z najważniejszych walk gali KSW 53, która oficjalnie odbędzie się 11 lipca w studio telewizyjnym.

Borys Mańkowski o zmianach w treningu przed KSW 53

Zawodnik z Poznania przyznał, że dzięki współpracy z trenerem od przygotowania fizycznego, teraz jest w stanie “napierdalać jak karabin od pierwszej do ostatniej rundy”. Oto, co napisał na Instagramie:

„Za duże tempo sobie narzuciłeś w tej pierwszej rundzie…”
Słyszałem to już wiele razy i fakt na tamtego Borysa rzeczywiście tak było ale postanowiłem zmienić nie taktykę walki a sięgnąć po coś,czego wcześniej nie było. Od walki z Vaso poraz pierwszy w życiu korzystam z pomocy trenera od przygotowania fizycznego,dlaczego tak późno się za to wziąłem? Bo postępowałem głupio,po prostu 🤷🏻‍♂️TERAZ jestem gotowy napierdalać jak karabin od pierwszej do ostatniej rundy, tak więc 11 lipca otwierajcie oczy szeroko i patrzcie co się będzie działo.”

Borys Mańkowski przez lata był czołowym zawodnikiem kategorii półśredniej nad Wisłą. „Diabeł Tasmański” sięgnął po tytuł na gali KSW 27: Cage Time, a następnie trzykrotnie bronił pasa w starciach z Davidem Zawadą, Jesse Taylorem i Johnem Maguire’em. Na dziejowej gali KSW 39: Colosseum 30-latek z Poznania w walce wieczoru spotkał się z legendarnym Mamedem Khalidovem i nieznacznie przegrał z czempionem wyższej kategorii wagowej.

Po utracie tytułu wagi półśredniej w starciu z Roberto Soldiciem, Mańkowski zrobił sobie ponad rok przerwy i powrócił na KSW 47. Po trzech rundach toczonego w szalonym tempie boju z Normanem Parkiem, zawodnik Czerwonego Smoka musiał uznać wyższość rywala, choć wiele głosów mówiło, że wygrana mogła powędrować także do zawodnika ze stolicy Wielkopolski. W ostatnim starciu „Diabeł Tasmański” nie dał żadnych szans „Psychopacie” z Czarnogóry, Vaso Bakoceviciowi i poddał go anakondą w pierwszej odsłonie.

Zobacz także:

Borys Mańkowski przed walką z Wrzoskiem na KSW 53: Już kiedyś przeżyłem coś podobnego

Borys Mańkowski przed walką z Marcinem Wrzoskiem na KSW 53 udzielił wywiadu, który został opublikowany na oficjalnej stronie organizacji. Tam zawodnik z Poznania opowiedział o zbliżającym się pojedynku z “Polskim Zombie”.

Marcin Wrzosek o konflikcie z Borysem Mańkowskim: Przyjaciółmi już nigdy nie zostaniemy

Marcin Wrzosek udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, gdzie opowiedział o konflikcie z Borysem Mańkowskim. Obaj zmierzą się ze sobą na nadchodzącej gali KSW 53, która odbędzie się 11 lipca.