MMA PLBorys MańkowskiBorys Mańkowski o Najmanie: Nie zrobiłbym tego dla swojego dzieciaka!

Borys Mańkowski o Najmanie: Nie zrobiłbym tego dla swojego dzieciaka!

Borys Mańkowski (22-8-1) i Norman Parke (28-7-1) pojawili się podczas wczorajszego face to face. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. W pewnym momencie Michał Baron postanowił poprosić byłego mistrza KSW o wskazanie zawodnika, który nie nadaje się do MMA. Zaczął się wtedy temat Marcina Najmana…

Do ich pierwszej konfrontacji doszło w marcu 2019 roku. Warto zaznaczyć, że była to ostatnia przegrana w zawodowej karierze Mańkowskiego. Podczas KSW 47 w Łodzi mieliśmy istne fajerwerki. W pierwszej odsłonie reprezentant Czerwonego Smoka dzielił i rządził. W drugiej i trzeciej odsłonie ”Stormin” wykorzystał widoczne zmęczenie Mańkowskiego. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył ”Stormin”.

Mańkowski: Nie jest fajnie być synem Najmana!

Podczas wczorajszego face to face ”Boxdel” postanowił zapytać Borysa Mańkowskiego czy jest jakiś zawodnik, który nie nadaje się do mieszanych sztuk walki. Baron postanowił wspomnieć o Marcinie Najmanie.

Znany zawodowiec? Musiałbym posiedzieć i pomyśleć, tych co znam są wysoko i sobie radzą, także ciężko odnaleźć nazwisko, które nie powinno tutaj być. Są ludzie co 5 raz z rzędu dostają i powinni sobie odpuścić (..) No nie, to przecież nie jest zawodnik, nawet mi nie przeszło przez myśl. Powiem ci tak, nie wiem dlaczego robi to co robi. Nigdy tego nie zrozumiem i nigdy tego nie zaakceptuje, z tego co wiem to on ma jakieś dziecko, do podstawówki chodzi czy coś. Nie zrobiłbym tego dla swojego dzieciaka. Robię to co robię i potem ten dzieciak idzie do szkoły i nie wiem jak to tam wygląda ale na pewno nie jest fajnie być synem Marcina Najmana.

Zobaczcie jak to wyglądało:

FAME MMA 11

Data: 2 października 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

Norman Parke o Gamrocie: Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas UFC! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) mimo wcześniejszego konfliktu potrafi docenić swojego odwiecznego przeciwnika. ”Stormin” ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (19-1). Irlandczyk uważa, że ”Gamer” w przeciągu roku może zawalczyć o pas UFC.

Alan Kwieciński o walce z Cezarym Oleksiejczukiem: Lubi atencję przede wszystkim! Czekacie?

O Alanie Kwiecińskim w ostatnim czasie jest głośno. Nie brakuje pomysłów na potencjalne zestawienia. ”Alanik” został tym razem zapytany o pojedynek z Cezarym Oleksiejczukiem (7-2). Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jest gotowy i chętny, aby doszło do takiego starcia w przyszłym roku.