MMA PLBorys MańkowskiBorys Mańkowski kontuzjowany: “Plany na 2021 były wielkie, ale zderzyły się z rzeczywistością…”

Borys Mańkowski kontuzjowany: “Plany na 2021 były wielkie, ale zderzyły się z rzeczywistością…”

Foto: Facebook/ Borys Mańkowski

Borys Mańkowski poważnie kontuzjowany! Były mistrz wagi półśredniej KSW, a obecnie jeden z czołowych zawodników dywizji lekkiej w Polsce nie będzie mógł w bieżącym roku zrealizować swoich planów.

A te były bardzo ambitne. “Diabeł Tasmański” liczył na walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej KSW, który obecnie dzierży Marian Ziółkowski.

Poznaniak będzie jednak musiał swoje plany odłożyć w czasie…

Borys Mańkowski kontuzjowany: “Plany na 2021 były wielkie, ale zderzyły się z rzeczywistością…”

W mediach społecznościowych pojawił się wpis zawodnika, w którym tłumaczy on kontuzje, jakich nabawił się w ostatnim czasie:

“Plany na 2021 były wielkie,niestety zderzyły się one z rzeczywistością i teraz mam nadzieje,że zrealizuje chociaż małą część z nich…Żeby to zrobić,najpierw musiałem się poddać rekonstrukcji ACL,oddałem się w najlepsze ręce Dr Szymon Kujawiak – ortopeda i teraz wszystko w moich…Najważniejsze to się nie poddawać ,NIGDY 👊🏻

Plany na 2021 były wielkie,niestety zderzyły się one z rzeczywistością i teraz mam nadzieje,że zrealizuje chociaż małą…

Posted by Borys Mańkowski on Thursday, February 25, 2021

Borys Mańkowski wygrał w KSW trzy walki z rzędu. Pokonywał on Vaso Bakocevica, Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego robiąc milowy krok w kierunku walki o pas wagi lekkiej KSW.

Jednakże w przypadku jego kontuzji, KSW musi szukać innego rywala dla Mariana Ziółkowskiego i tutaj rodzi się pytanie – z kim Waszym zdaniem KSW zestawi swojego mistrza wagi lekkiej?

Zobacz także:

GROMDA 4 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się czwarta gala GROMDA. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach.

Frank Mir idzie do boksu! Zmierzy się z byłym mistrzem WBA, WBC, IBF i IBO!

Frank Mir idzie do boksu! Były dwukrotny mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC ogłosił w czwartek swoją kolejną walkę. Będzie to bardzo zaskakujące zestawienie!

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Przeciwniczka Zusje na FAME MMA 9!

Już szóstego marca dojdzie do wyczekiwanego debiutu Kamili Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki zadebiutuje w mieszanych sztukach walki na FAME MMA 9. Przeciwniczką jej będzie Kamila ”Zusje” Smogulecka.