MMA PLBorys MańkowskiBorys Mańkowski: Dla mnie to jest kwestia czasu kiedy ”Gamer” weźmie pas UFC!

Borys Mańkowski: Dla mnie to jest kwestia czasu kiedy ”Gamer” weźmie pas UFC!

Borys Mańkowski (22-9-1) jest przekonany, że jego klubowy kolega Mateusz Gamrot (20-1) sięgnie po pas UFC. ”Gamer” aktualnie jest w American Top Team, gdzie pomaga w przygotowaniach Jorge Masvidala (35-15). ”Gamebred” piątego marca zmierzy się z Colby Covingtonem (16-3).

Mańkowski

Borys Mańkowski (22-9-1) był niezwykle zmotywowany przed walką wieczoru gali KSW 66. Zawodnik Czerwonego Smoka chciał po raz drugi stać się mistrzem organizacji KSW. Wydawało się, że początkowo wszystko idzie po myśli 32-latka, ponieważ nie dał sobie robić krzywdy w stójce, a momentami zaznaczał swoją pozycję w płaszczyźnie zapaśniczej. To nie wystarczyło. Sędziowie jednomyślnie, po upływie pięciu rund orzekli, że stosunkiem 48-47 zwycięstwo należy do nadal panującego mistrza, Mariana Ziółkowskiego.

Mańkowski: W szczególności jak ja widzę jak trenujemy na całym świecie!

Borys Mańkowski (22-9-1) w rozmowie z Piotrem Pająkiem wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (22-9-1). ”Tasmański Diabeł” jest przekonany, że Gamrot sięgnie po pas UFC!

No nie, ja powiedziałem… wiadomo bo to zawsze się tak pie*oli, ale dla mnie to jest kwestia czasu kiedy ”Gamer” weźmie pas. Nie mówię, że będzie wieloletnim mistrzem, nie wiadomo co… Ale generalnie kwestią czasu jest dla mnie to jak on będzie miał pas. W szczególności jak ja widzę jak trenujemy na całym świecie i takiego psychopaty na treningach nie ma (…) Ludzie tak kuwa zawsze wiesz ”Ci zawodnicy z UFC, zrobiłeś z jakimś zawodnikiem z UFC?” – wierzcie mi, zawodnicy walczą w różnych światowych organizacjach i to są zbliżone poziomy. Jak jesteś wysoko w danej organizacji to te poziomy są zbliżone. I teraz jak słyszy nazwisko Jorge Masvidal to wiadomo… jest bardzo mocny, ale taki Masvidal też potrafi docenić ”Gamera”. Masvidal po prostu poprosił ”Gamera” o pomoc, bo się przygotowuje do Colby’ego. Wiadomo, że Gamrot nie będzie o tym głośno mówił, ale ja sobie mogę powiedzieć.

Cały odcinek poniżej:

Zobacz także:

”Maximus” reaguje po słowach właściciela GROMDY: Skończyć z pajacowaniem i obrażaniem jeden drugiego! Widzieliście?

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił zareagować na słowa Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Nie brakuje również reakcji zawodników walk na gołe pięści. Tym razem głos zabrał Dawid ”Maximus” Żółtaszek.

Jacek Murański chętny na walkę z Konradem Niewolskim: Jestem na tak, ta nienawiść jest prawdziwa! [WIDEO] Co wy na to?

To jest zestawienie, przy którym gwarancją są wielkie dymy. Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem przyznał, że chętnie zmierzy się z Konradem Niewolskim. Pomiędzy nimi od dłuższego czasu jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis