MMA PLBoksBorek pod wrażeniem formy Boruca. To zasługa treningów bokserskich!

Borek pod wrażeniem formy Boruca. To zasługa treningów bokserskich!

Foto: Instagram.com/Artur Boruc

Oprócz zajmowania się piłką nożną Artur Boruc znalazł pasję również w najpopularniejszej dyscyplinie sportów walki. Formę pięściarską bramkarza bardzo pozytywnie ocenia nawet Mateusz Borek.

Boruc najlepsze lata kariery ma już za sobą. Wśród wielu fanów piłki jest to jednak legendarny polski bramkarz, którzy szczególnie świetnie spisywał się w reprezentacji. Mimo upływu lat wciąż pamięta się jego wspaniałe interwencje z Niemcami na mistrzostwach świata w 2006 roku czy z Austrią podczas ME w 2008 roku.

Zawodnik przeżył także bogatą karierę klubową. broniąc dostępu do bramki w takich klubach, jak Celtic Glasgow, AC Fiorentina czy Bournemouth. Niedawno 40-latek wrócił do macierzy, podpisując umowę z Legią Warszawa.

Choć Boruc jest legendą “Wojskowych”, to jednak nie wszyscy są pewni co do tego transferu. Mianowicie pojawiają się obawy dotyczące formy piłkarza, gdyż ostatnio nie miał on za wiele okazji do gry.

Negatywne komentarze nie przekonują Mateusza Borka. Komentator uważa, iż bramkarz jest obecnie w świetnej formie fizycznej. Powodem utrzymania odpowiedniej tężyzny są regularne treningi bokserskie, jakie przechodzi nowy nabytek Legii.

Obserwuję jego treningi bokserskie i widzę, że jest w znakomitej dyspozycji fizycznej, a dzięki nowej dyscyplinie bardzo mocno poprawił koordynację, która zawsze była jego mocną stroną

cytat za meczyki.pl

Faktycznie Boruc już od dłuższego czasu trenuje boks. Piłkarz regularnie chwali się tym na swoim Instagramie.

Zobacz także:

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Najbliższe gale tych dwóch organizacji będą bezpośrednio konkurować ze sobą pod kątem oglądalności! Obie imprezy zaplanowano bowiem na dzień 29 sierpnia.