MMA PLNajnowszeFAME MMABOOM! Tomasz Adamek vs. Don Kasjo na FAME 22: Ultimate

BOOM! Tomasz Adamek vs. Don Kasjo na FAME 22: Ultimate

O gali FAME 22 na PGE Narodowym robi się coraz głośniej. Fani z ogromnym zaciekawieniem czekają na następne ogłoszenia federacji, która dziś zapowiada prawdziwą petardę. Legendarny pięściarz Tomasz “Góral” Adamek podejmie rękawice z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, który przez wielu uznawany jest za najlepszego freaka w formule bokserskiej.

Adamek vs Kasjo
Foto: FAME

Góral znowu z FAME
Debiut Tomasza Adamka w federacji FAME okazał się ogromnym sukcesem. Góral po trzech bardzo emocjonujących rundach pokonał Patryka “Bandurę” Bandurskiego. Największa federacja freakfightowa w Europie ogłosiła, że przed byłym kilkukrotnym mistrzem świata kolejne wyzwanie. To będzie gratka dla fanów freaków, ale również sportów walk.

Najtrudniejsze wyzwanie
Rywalem Górala będzie Kasjusz Życiński, który kilkukrotnie w federacji FAME pokazywał, że potrafi utrzeć nosa zawodowcom. Swego czasu Don Kasjo stoczył równy pojedynek z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parkiem, a nawet pokonał Marcina Wrzoska. Obie walki odbyły się w formule bokserskiej, podobnie jak starcie z Góralem (cztery rundy po trzy minuty). Na PGE Narodowym Kasjusza Życińskiego czeka najtrudniejsza walka w życiu, która zdecydowanie rozbudzi największy stadion w Polsce.

Biletów coraz mniej!
FAME 22 odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym. Gala już teraz wzbudza olbrzymie zainteresowanie, a wejściówki, aby zobaczyć to historyczne wydarzenie, rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis