MMA PLUFCBonusy po UFC on ESPN+ 50. Kogo i za co nagrodzono tym razem? [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN+ 50. Kogo i za co nagrodzono tym razem? [WIDEO]

Foto: UFC on Twitter

Gala UFC on ESPN+ 50 w Las Vegas już za nami. Tradycyjnie po jej zakończeniu przyznano dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem nie wybrano najlepszego pojedynku. Wyróżniono zaś cztery występy.

Wśród nagrodzonych znalazł się zwycięzca walki wieczoru Anthony Smith (36-16). Po krótkim, lecz intensywnym pojedynku “Lionheart” poddal Ryana Spanna (19-7).

Ze znakomitej strony zaprezentował się także Arman Tsarukyan (17-2). Ormianin potrzebował tylko nieco ponad 2 minut by pokonać Christosa Giagosa (19-9).

Nate Maness (14-1) był bliski porażki w rundzie pierwszej. W drugiej jednak odegrał się Tony’emu Gravely’emu (21-7) i zwyciężył przed czasem.

Po raz kolejny efektownym skończeniem popisał się autor nokautu roku 2020 Joaquin Buckley (13-4) pok. Antonio Arroyo (9-5). Nokaut może nie był tak spektakularny jak zeszłoroczny, ale i tak imponujący.

Bonusy po UFC on ESPN+ 50:

Występ Wieczoru: Anthony Smith, Arman Tsarkuyan, Nate Manes, Joaquin Buckley

Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.

Szlachet kontra Mięśniak na MMA VIP? Ochroniarze mieli dostać propozycje!

Trzecia edycja MMA VIP zbliża się dużymi krokami. Jak się okazuje Marcin Najman oraz Dariusz Kosowski mają wiele ciekawych pomysłów na freakowe zestawienia. Niewykluczone, że już niebawem zobaczymy dwóch ochroniarzy w klatce.