MMA PLMichał OleksiejczukBonusy po UFC on ESPN 40 rozdane: Michał Oleksiejczuk musiał obejść się smakiem

Bonusy po UFC on ESPN 40 rozdane: Michał Oleksiejczuk musiał obejść się smakiem

Bonusy po minionej właśnie gali UFC on ESPN rozdane! Michał Oleksiejczyk, który na tej gali efektownie znokautował w pierwszej rundzie “Uśmiechniętego” Sama Alveya musiał jednak obejść się smakiem.

Bonusy po UFC

Polak w efektownym stylu zameldował się w wadze średniej UFC, gdzie szybko odprawił Sama Alveya, który przed tą walką miał serię ośmiu walk… bez zwycięstwa.

Walkę Oleksiejczuk vs Alvey opisaliśmy tak –> UFC on ESPN 40: Michał Oleksiejczuk zdemolował Sama Alveya. Co za debiut w wadze średniej! [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN 40 rozdane

Ostatecznie Polak nie otrzymał dodatkowej premii pieniężnej za swój występ. Warto jednak zaznaczyć, że konkurencję miał dużą.

Ostatecznie bonusy pieniężne od UFC powędrowały do:

Występ wieczoru: Mohammed Usman, Bryan Battle, Geoff Neal

Walka wieczoru: Thaigo Santos vs Jamahal Hill

Każdy z wymienionych zawodników otrzymał od UFC bonus pieniężny w wysokości 50 tys. dolarów.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jednak bez walki o pas! Rywal pochwalił się, że zaakceptował starcie! Znamy szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką. 

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis