MMA PLUFCBonusy po UFC on ESPN 35. Kogo nagrodzono tym razem? [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN 35. Kogo nagrodzono tym razem? [WIDEO]

Tradycyjnie po gali UFC on ESPN 35 w Las Vegas przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych.

Bonusy po UFC on ESPN 35
Foto: UFC Europe/Twitter

Za najlepszy pojedynek gali uznano main event, w którym to Marlon Vera (21-7-1) pokonał Roba Fonta (19-6). Amerykanin co prawda trafiał częściej, ale to Ekwadorczyk uderzał mocniej trzykrotnie posyłając rywala na deski. I to właśnie “Chito” wygrał starcie jednogłośna decyzją sędziowską. Vera otrzyma całość bonusu (100 tysięcy dolarów), ponieważ Font nie zrobił wagi przed galą.

Kolejne dwa bonusy za Występ Wieczoru trafiły równeiż do zawodników z Ameryki Południowej, a konkretnie do Brazylijczyków.

Błyskawicznym skończeniem popisał się Joanderson Brito (13-3-1). Potrzebował on zaledwie 41 sekund, aby pokonać Andre Filiego (21-9, 1 N/C). Najpierw trafił rywala potężnym prawym sierpowym a następnie rzucił się do dobitki serią ciosów młotkowych.

Niesamowicie efektowne poddanie zaprezentował fanom Francisco Figueiredo (13-4-1, 1 N/C). Brat mistrza wagi muszej poddał swojego rodaka Daniela da Silvę (11-3) balachą na kolano.

Bonusy po UFC on ESPN 35:

Walka Wieczoru: Marlon Vera vs. Rob Font*

Występ Wieczoru: Joanderson Brito, Francisco Figueiredo

*Rob Font nie otrzymał bonusu, przez przekroczenie limitu wagowego przed galą.

Marlon Vera dostał 100 tysięcy dolarów zaś Brtio i Figueiredo otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie a polski “Zombie” w jego skończeniu skorzystał również z… głowy.

WOTORE 5: Michał Królik zdemolował Batrę. 2-0 dla “Matrixa”! Co za nokaut! [WIDEO]

To była prawdziwa demolka. Michał Królik szybko znokautował Bartosza Batrę podczas gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis