MMA PLUFCBonusy po UFC on ESPN 27: bohaterowie walki wieczoru pominięci w wyróżnieniach

Bonusy po UFC on ESPN 27: bohaterowie walki wieczoru pominięci w wyróżnieniach

Na konferencji prasowej po wczorajszej gali poznaliśmy bonusy po UFC on ESPN 27. Mimo fenomenalnej walki wieczoru, bohaterowie main eventu zostali pominięci w wyróżnieniach.

TJ Dillashaw i Cory Sandhagen dostarczyli kibicom mnóstwo emocji, ale to nie oni zostali wyróżnieni przez UFC nagrodami pieniężnymi. Kto zatem dostał bonusy?

Bonusy po UFC on ESPN 27: bohaterowie walki wieczoru pominięci w wyróżnieniach

Walką wieczoru uznano pojedynek Kyler Phillips vs Raulian Paiva, w którym do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była decyzja sędziów. Ta była większościowa na korzyść Paivy, choć jeden z sędziów punktował to starcie 28:28.

Występami wieczoru określono walki Darrena Elkinsa (znokautowanie Derricka Minnera w drugiej rundzie) oraz Adriana Yaneza (wygrana przez TKO w drugiej rundzie nad Randy Costą).

Każdy z wymienionych zawodników otrzymał od UFC bonusy w wysokości 50 tys. dolarów.

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.