MMA PLUFCBonusy po UFC on ABC 3. Aż ośmiu zawodników bogatszych o 50 tysięcy dolarów [WIDEO]

Bonusy po UFC on ABC 3. Aż ośmiu zawodników bogatszych o 50 tysięcy dolarów [WIDEO]

Za nami gala UFC on ABC 3 w Elmont na Long Island. Po jej zakończeniu tradycyjnie przyznano kilka bonusów. Tym razem wyjątkowo dużo.

Bonusy po UFC on ABC 3

Za najlepszy pojedynek uznano starcie Matta Schnella (16-7) z Sumudaerjim (16-5). Amerykanin w drugiej rundzie przetrwał ogromne problemy i ostatecznie poddał Chińczyka.

Bonus otrzymał Bill Algeo (16-6), który konsekwentnie rozbijał Herberta Burnsa (11-4). Brazylijczyk w drugiej rundzie został wezwany przez sędziego, aby wstać, ale nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Za nokaut w pierwszej rundzie nagrodzony został Dustin Jacoby (18-5-1). Potrzebował on tylko nieco ponad trzech minut by skończyć Da Un Junga (15-3-1). 

Mocnymi ciosami zaimponował też Jingliang Li (19-7). Chińczyk naruszył Muslima Salikhova (18-3) a następnie dobił go brutalnymi łokciami w parterze.

Kolejną nagrodzoną zawodniczką jest walcząca w co-main evencie Amanda Lemos (12-2-1). Za pomocą gilotyny w drugiej rundzie Brazylijka poddała doświadczoną byłą mistrzynię Invicty w wadze atomowej Michelle Waterson (18-10).

Ricky Simon (20-3) podczas gali na Long Island zabrał “zero” w rekordzie Jacka Shore’a (16-1). Amerykanin poddał Walijczyka trójkątem rękoma w drugiej rundzie za co został nagrodzony przez UFC.

Ostatnim wyróżnionym zawodnikiem jest Punahele Soriano (9-2), który wystąpił w pojedynku zamykającym kartę wstępną. Na początku drugiej rundy znokautował on Dalchę Lungiambulę (11-5).

Bonusy po UFC on ABC 3:

Walka Wieczoru: Matt Schnell vs. Sumudaerji

Występ Wieczoru: Bill Algeo, Dustin Jacoby, Jingliang Li, Amanda Lemos, Ricky Simon, Punahele Soriano

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

UFC on ABC 3 – wyniki

Organizacja UFC tym razem zawitała do Elmont w stanie Nowy Jork. Bohaterami walki wieczoru są czołowi zawodnicy wagi piórkowej, czyli Brian Ortega i Yair Rodriguez.

KSW 72: Najbliższy rywal Pietrzaka walczył w King of the Streets! W sieci nie brakuje nagrań!

Karta walk zbliżającej się gali KSW 72 w Kielcach została zamknięta! Dwudziestego trzeciego lipca kibice zobaczą ciekawy pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-5-1), a Brianem Hooiem (17-8). Warto zaznaczyć, że reprezentant Holandii ma na swoim koncie starcia w King of the Streets.

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis