MMA PLUFCBonusy po UFC on ABC 2. Mateusz Gamrot ponownie nagrodzony!

Bonusy po UFC on ABC 2. Mateusz Gamrot ponownie nagrodzony!

Po gali UFC on ABC 2 w Las Vegas tradycyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych. Wśród nagrodzonych znalazł się też Polak – Mateusz Gamrot (18-1, 1 N/C).

“Gamer” popisał się efektownym nokautem na początku drugiej rundy. Najpierw trafił Scotta Holtzmana (14-5) potężnym prawym sierpowym a potem dołożył do tego jeszcze kilka ciosów w parterze. Co ciekawe dla Polaka to drugi bonus w drugim występie dla UFC. Wcześniej Gamrot i jego rywal Guram Kutateladze otrzymali bowiem wyróżnienie w postaci Walki Wieczoru.

Bonus otrzymała też Mackenzie Dern (11-1). Wybitna grapplerka pod koniec pierwszej rundy poddała balachą Ninę Nunes (10-7).

Za najlepszy pojedynek uznano zaś starcie Juliana Marqueza (9-2) z Samem Alveyem (33-15-1, 1 N/C). Zwyciężył Marquez dusząc do nieprzytomności rywala w drugiej rundzie.

Bonusy po UFC on ABC 2:

Występ Wieczoru: Mateusz Gamrot, Mackenzie Dern

Walka Wieczoru: Julian Marquez vs. Sam Alvey

Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

UFC on ABC 2 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas, lecz tym razem w godzinach dogodnych do oglądania dla europejskich fanów. W walce wieczoru spotkają się Marvin Vettori i Kevin Holland, zaś drugą walkę w amerykańskiej organizacji stoczy Mateusz Gamrot.

Bellator 256 – Ryan Bader pierwszym półfinalistą Grand Prix wagi półciężkiej.

Przez półtorej rundy Lyoto Machida stawiał spory opór i miał nawet przewagę. Potem jednak Ryan Bader użył swoich umiejętności zapaśniczych i już do końca pojedynku dominował nad rywalem.