MMA PLUFCBonusy po UFC 277. Świetna walka mistrzowska doceniona [WIDEO]

Bonusy po UFC 277. Świetna walka mistrzowska doceniona [WIDEO]

Gala UFC 277 w Dallas już za nami. Po jej zakończeniu tradycyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych.

Bonusy po UFC 277
Foto: UFC

Za najlepszy pojedynek uznano co-main event gali, w którym w stawce znalazł się tymczasowy pas wagi muszej. Zwycięzcą okazał się Brandon Moreno (20-6-2), który kopnięciem na wątrobę zamroczył Kaia Kara-France (24-10, 1 N/C) a potem dobił go ciosami w parterze.

Bonusem nagrodzono również Drew Dobera (25-11, 1 N/C). Amerykanin zastopował Rafaela Alvesa (20-11) piekielnie mocnym ciosem na tułów.

Ostatnim nagrodzonym zawodnikiem został Alexandre Pantoja (25-5). Brazylijczyk w stójce wpiął się za plecy Alexa Pereza (24-7) i w stójce zmusił rywala do odklepania.

Bonusy po UFC 277:

Walka Wieczoru: Brendan Moreno vs. Kai Kara-France

Występ Wieczoru: Drew Dober, Alexandre Pantoja

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów

Zobacz także:

UFC 277 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się w Las Vegas. Czekają nas tam dwa mistrzowskie rewanże i kilka innych interesujących pojedynków.

Armia Fight Night 14: Klaudia Syguła zwycięża w walce wieczoru

Klaudia Syguła (4-1) pokonała Brenę Cardozo (5-3) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali Armia Fight Night 14 w Kołobrzegu. Polka okazała się lepsza od rywalki na dystansie trzech rund.

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość!

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis