MMA PLUFCBonusy po UFC 271. Tai Tuivasa wśród nagrodzonych po spektakularnym nokaucie [WIDEO]

Bonusy po UFC 271. Tai Tuivasa wśród nagrodzonych po spektakularnym nokaucie [WIDEO]

Po gali UFC 271 tradycyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych. Nagrodzono m.in. efektowne skończenia z wykorzystaniem łokci.

Bonusy po UFC 271
Foto: UFC

Wśród nagrodzonych wręcz musiał znaleźć się Tai Tuivasa (15-3). Australijczyk w drugiej rundzie znokautował Derricka Lewisa (26-9, 1 N/C) piekielnym łokciem i czeka go znaczny awans w rankingu królewskiej dywizji UFC. 

Bonus otrzymał także Jared Cannonier (15-5), który przy okazji prawdopodobnie wywalczył sobie prawo walki o pas. Brutalnymi łokciami w parterze “Killa Gorilla” zastopował Dereka Brunsona (23-8).

Za najlepszy pojedynek gali uznano natomiast starcie z karty wstępnej, podczas którego Douglas Silva de Andrade (28-4, 1 N/C) poddał Sergeya Morozova (17-5) duszeniem zza pleców.

Bonusy po UFC 271

Występ Wieczoru: Tai Tuivasa, Jared Cannonier

Walka Wieczoru: Douglas Silva de Andrade vs. Sergey Morozov

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Joe Rogan po kłopotach wizerunkowych nie skomentuje gali UFC 271. Jest zastępstwo!

Popularny i ceniony komentator Joe Rogan nie weźmie udziału w dzisiejszej gali UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2. Nieobecność komentatora może wiązać się z jego ostatnimi kłopotami wizerunkowymi.

Będzie walka Stanowski vs Najman za 5 milionów złotych? “El Testosteron”: Liść wychowawczy byłby wskazany

Marcin Najman nie zamierza odpuszczać i jeśli raz ktoś mu nadepnął na odcisk, to będzie do tego kogoś wracał nieustannie. Tym razem “El Testosteron” odniósł się do pomysłu potencjalnej walki Stanowski vs Najman w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis