MMA PLUFCBonusy po UFC 267. Pogromca Błachowicza wśród nagrodzonych [WIDEO]

Bonusy po UFC 267. Pogromca Błachowicza wśród nagrodzonych [WIDEO]

Foto: UFC Canada on Twitter

Po gali UFC 267 w Abu Dhabi tradycyjnie nagrodzono kilku zawodników dodatkowymi bonusami pieniężnymi.

Bonus otrzymał m.in. nowy mistrz kategorii półciężkiej. Glover Teixeira (33-7) dominował w parterze i już w drugiej rundzie poddał Jana Błachowicza (28-9) duszeniem zza pleców.

Doceniono również fenomenalny występ Khamzata Chimaeva (10-0). Reprezentujący Szwecję Czeczen potwierdził swoje wysokie aspiracje i w dziesiątej zawodowej walce zaliczył 10. skończenie przed czasem Jingliang Li (18-7) nie odklepał jego duszenia co skończyło się dla Chińczyka chwilową utratą przytomności.

Za najlepszy pojedynek uznano natomiast co-main event gali. Cory Sandhagen (14-4) początkowo miał przewagę, ale z czasem Petr Yan (16-2) przejął kontrolę nad pojedynkiem rozbijając Amerykanina mocnymi ciosami. Świetną – techniczną i twardą walkę Rosjanin wygrał jednogłośnie na punkty zdobywając pas tymczasowy.

Bonusy po UFC 267:

Występ Wieczoru: Glover Teixeira, Khamzat Chimaev

Walka Wieczoru: Petr Yan vs. Cory Sandhagen

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

UFC 267 – wyniki

Rewelacyjna gala w Abu Dhabi z aż trzema Polakami w rozpisce. W walce wieczoru wystąpi Jan Błachowicz a oprócz niego zawalczą też Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

MMA VIP 3: Miał pas PLMMA, teraz ma pas MMA VIP! Michał Pasternak znokautował Kornela Zapadkę!

Za nami najbardziej sportowe starcie gali MMA VIP 3! W pojedynku o pas mistrzowski organizacji MMA VIP wystąpili Michał “Wampir’ Pasternak oraz Kornel “Korniko” Zapadka.

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Wspaniała seria Polaka przerwana. Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.