MMA PLBez kategoriiBonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Foto: UFC on Twitter

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

Za najlepszy pojedynek pojedynek podczas gali uznano starcie z karty wstępnej. Jeffrey Molina (9-2) pokonał Qilenga Aoriego (18-7) na pełnym dystansie po dobrej walce, w której obaj zapoznawali się z deskami.

Wyróżniana została też Rose Namajunas (10-4), która efektownie odzyskała pas mistrzowski. “Thug” trafiła Weili Zhang (21-2) wysokim kopnięciem już w pierwszej rundzie pojedynku.

Ostatni bonus trafił zaś do Kamaru Usmana (19-1). “Nigeryjski Koszmar” w walce wieczoru ciężko znokautował Jorge Masvidala (35-15) potwierdzając swoją dominację w kategorii półśredniej.

Bonusy po UFC 261:

Walka wieczoru: Jeffrey Molina vs.. Qileng Aori

Występ Wieczoru: Rose Namajunas, Kamaru Usman

Wszyscy wymienieni powyżej otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Były zawodnik UFC skazany na ponad 8-lat więzienia! Niewiarygodne, co robił poza sportem!

Do sensacyjnych informacji dotarli ostatnio dziennikarze “Liverpool Echo”. Były zawodnik UFC – Rob Broughton poza uprawianiem mieszanych sztuk walki zajmował się również innymi dziedzinami życia. Anglik pracował jako… egzekutor długów w kartelu narkotykowym.