MMA PLKSWBonusy po KSW 72 rozdane. Tomasz Romanowski wśród wyróżnionych, ale… nie otrzyma pieniędzy!

Bonusy po KSW 72 rozdane. Tomasz Romanowski wśród wyróżnionych, ale… nie otrzyma pieniędzy!

Bonusy po KSW 72 rozdane! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki poinformowała kibiców o wyróżnieniach pieniężnych za najefektowniejsze walki minionej gali w Kielcach.

Bonusy po KSW 72

Co ciekawe, jeden z wyróżnionych – Tomasz Romanowski… nie otrzyma dodatkowych pieniędzy! Dlaczego? O tym w informacji prasowej od KSW:

KSW przyznało nagrody po gali KSW 72. Za najlepsze starcie sobotniego wydarzeni w Kielcach uznany został pełen zwrotów akcji pojedynek pomiędzy Brianem Hooiem a Michałem Pietrzakiem. Ze względu na brak pojedynków zakończonych przez poddanie, KSW przyznało dwa bonusy za nokaut wieczoru. Nagrody trafiły do Dawida Śmiełowskiego, który frontalnym kopnięciem w tułów odprawił Patryka Kaczmarczyka, oraz do Tomasza Romanowskiego, który pokonał w walce wieczoru Andrzeja Grzebyka. Niemniej, ze względu na to, że “Tommy” znacząco przekroczył zakontraktowany limit wagowy jego bonus zostanie przekazany na wskazany przez zawodnika cel charytatywny.

Bilety na galę KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Zobacz także:

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Khamzat Chimaev jest wielkim fanem Nate’a Diaza, z którym zmierzy się na UFC 279: Dorastałem oglądając go! Zaskoczeni?

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC – Khamzat Chimaev gościł w programie The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że jest wielkim fanem Nate’a Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis