MMA PLKSWBonusy po KSW 58! Musaev i Jurisic wyróżnieni, ale… nie dostaną nagrody!

Bonusy po KSW 58! Musaev i Jurisic wyróżnieni, ale… nie dostaną nagrody!

Bonusy po KSW 58 rozdane! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce przyznała nagrody pieniężne dla najefektowniej walczących zawodników minionej gali.

KSW 58 odbyło się w sobotę. W walce wieczoru wydarzenia Daniel Torres niespodziewanie znokautował Salahdina Parnassa i został nowym mistrzem wagi piórkowej KSW. Za swój występ otrzymał także bonus pieniężny.

Jednak nie wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymają należne pieniądze. Poniżej wyjaśnienie Federacji KSW.

Bonusy po KSW 58! Musaev i Jurisic wyróżnieni, ale… nie dostaną nagrody!

Szefowie KSW i matchmaker organizacji przyznali bonusy po sobotniej gali KSW 58. Za najlepszy nokaut wydarzenia uznano zaskakujący finał starcia mistrzowskiego pomiędzy Danielem Torresem a Salahdine’em Parnasse’em.

Z kolei najlepszym poddaniem na gali popisał się Robert Ruchała, który odklepał Daniela Bažanta dźwignią prostą na rękę.

Za najlepsze starcie sobotniego wieczoru uznano pojedynek pomiędzy Shamilem Musaevem a Urošem Jurišiciem, ale ze względu na incydent, który wydarzył się po walce, pieniądze nie trafią do zawodników, a zasilą konta zbiórki na rzecz Laury Paczuły oraz Poli Omielańczuk.

Wysokości bonusów pieniężnych nie ujawniono.

Zobacz także:

Abu Azaitar na dopingu! Były zawodnik KSW nie przeszedł… czterech kolejnych testów w UFC!

Abu Azaitar na dopingu! Zawodnik, który w Polsce znany jest z występów w organizacji KSW nie przeszedł… czterech kolejnych testów antydopingowych w UFC. Na Marokańczyka została nałożona kara zawieszenia.

Debiutujący w FEN Oleksiejczuk podejmie doświadczonego Chana

Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO, 2 SUB) podejmie Djamila Chana (15-8, 12 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19 oraz kolejność walk jest już znana! Organizator zaprezentował pełną kartę pojedynków najbliższej imprezy. Szykuje się świetna walka wieczoru!

Jurisic komentuje awanturę na KSW 58! Co wy na to?

Uros Jurisic komentuje awanturę, do której doszło na gali KSW 58. Nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju zapewniał, że nie spodziewał się takiego zachowania Musaeva po walce.