MMA PLKSWBonusy po gali KSW 73 rozdane! Wrzosek i Sarara nagrodzeni za wyniszczającą wojnę w klatce

Bonusy po gali KSW 73 rozdane! Wrzosek i Sarara nagrodzeni za wyniszczającą wojnę w klatce

Bonusy po minionej gali KSW 73 w Warszawie rozdane! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wyróżniła dodatkowymi pieniędzmi czterech zawodników, biorących udział w minionej imprezie.

Bonusy po gali KSW 73

Wśród nagrodzonych bonusami znaleźli się bohaterowie walki wieczoru KSW 73 – Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara, którzy w sobotnią noc na Torwarze dali fenomenalną klatkową wojnę.

Poniżej informacja w sprawie bonusów po KSW 73:

“Organizacja KSW przyznała bonus po zdaniem wielu najlepszej gali w tym roku w naszym kraju. Na KSW 73 w Warszawie fani zobaczyli aż siedem pojedynków zakończonych przed czasem oraz kilka wydarzeń, które na zawsze pozostaną w pamięci fanów MMA.

Za najlepszy pojedynek sobotniego wydarzenia uznana została przepełniona zwrotami akcji i emocjami walka wieczoru pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem i Tomaszem Sararą.

Nagroda za nokaut wieczoru powędrowała oczywiście do Bohdana Gnidko, który w 5 sekund odprawił Damiana Piwowarczyka i ustanowił nowy rekord w klasyfikacji najszybszych skończeń w dziejach organizacji.

Najlepszym poddanie okazała się natomiast akcja Carla McNally’ego, który w swoim stylu, widowiskowo przywitał się z polskimi fanami.”

Zobacz także:

Będzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Niewykluczone, że dojdzie do takiego starcia! Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie po najbliższej walce zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter pojawił się przy mikrofonie i zaznaczył, że jest chętny, lecz byłaby to walka… bez parteru!

Youtuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa! Co wy na to?

Jake Paul nie odpuszcza! Popularny youtuber na twitterze wyśmiał Kamaru Usmana (20-2), który w sobotę stracił tytuł wagi półśredniej w UFC. Ponadto Amerykanin skrytykował walkę pomiędzy Lukiem Rockholdem, a Paulo Costą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis