MMA PLNajnowszeFENBonusy po FEN 46 w Pile rozdane! Fight Exclusive Night rzuciło kasę najlepszym zawodnikom!

Bonusy po FEN 46 w Pile rozdane! Fight Exclusive Night rzuciło kasę najlepszym zawodnikom!

To już oficjalna wiadomość! Bonusy po minionej gali FEN 46 w Pile zostały rozdane! Czterech najefektowniejszych uczestników sobotniej gali otrzymało dodatkową gratyfikację pieniężną.

Bonusy po FEN 46

Poniżej wiadomość w sprawie bonusów:

Organizacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 46, która 27 maja odbyła się w Pile.

Za najlepszą walkę podczas gali wybrano starcie Bartłomieja Dragańskiego z Wawrzyńcem Bartnikiem. Zawodnik z Częstochowy zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Nagroda za nokaut gali wędruje do Piotra Kuberskiego, który w 1. rundzie wygrał przez KO z Kamilem Wojciechowskim.

Autorem najlepszego poddania jest Damian Rzepecki, który duszeniem “brabo” skończył w 2. odsłonie starcie z Krzysztofem Dobrzyńskim.

Wysokości bonusów pieniężnych nie ujawniono.

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis