MMA PLFENBonusy po FEN 38: Wojciech Kawa podwójnie nagrodzony!

Bonusy po FEN 38: Wojciech Kawa podwójnie nagrodzony!

Organizacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 38: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbyło się 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim.

Bonusy po FEN 38

Bonusy po FEN 38

Za najlepszą walkę podczas gali wybrano starcie Wojciecha Kawy z Kamilem Mosgalikiem. Wojownik ze Szczecina wygrał przez TKO w 3. rundzie.

Nagroda za nokaut gali wędruje do Wojciecha Kawy, który po raz pierwszy w swojej przygodzie z FEN zwyciężył przed czasem.

Autorem najlepszego poddania jest Kamil Kraska, który w premierowej odsłonie rozprawił się z Tato Primerą.

Zobacz także:

Konrad Karwat z Strong Ekipy starł się z Super Mario przed High League 2! Padły mocne słowa! Oglądaliście?

Konrad Karwat już piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Były strongman podczas High League 2 w Tauron Arenie zmierzy się z ”Super Mario”. Przygotowaliśmy kolejną tak zwaną konfrontację, gdzie nie brakowało mocnych słów!

Krzysztof Rozpara wspiera Stanowskiego w konflikcie z Najmanem: Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali! Co wy na to?

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA Krzysztof Rozpara wspiera Krzysztofa Stanowskiego w jego medialnym konflikcie z Marcinem Najmanem, którego podstawą jest angaż przez MMA VIP byłego gangstera i lidera mafii pruszkowskiej – Andrzeja Z. ps. “Słowik”.

OFICJALNIE: Potwierdzono walkę wieczoru gali UFC w Londynie i debiut Hookera w wadze piórkowej

Oficjalnie potwierdzono walkę wieczoru gali UFC w Londynie, która odbędzie się już za niespełna dwa miesiące – 19 marca. Potwierdzono również inny interesujący pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis