MMA PLBonus BGCBonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu “Lufa-Pytanie”: Lekarze byli w szoku, że przeżyłem

Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu “Lufa-Pytanie”: Lekarze byli w szoku, że przeżyłem

Człowiek, od którego zaczęła się w Polsce moda na freak fighty – Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu wywiadu, po którym usłyszała o nim cała rozrywkowa część Polski! Piotr Witczak w osobistym wpisie opublikowanym na facebooku przyznał, że cierpi na poważną chorobę.

Bonus BGC

Bonus BGC odniósł się do słynnego wywiadu Lufa-Pytanie, po którym wpadł w poważne kłopoty zdrowotne, skutkujące potrzebą brania leków psychotropowych.

Te, Bonus BGC przyjmuje od dawna i nie ukrywa, że przeszkadzają mu one w karierze sportowej, bowiem hamują jego agresję, która powinna eksplodować w klatce.

Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu “Lufa-Pytanie”: Lekarze byli w szoku, że przeżyłem

Bonus BGC napisał w mediach społecznościowych:

Chcę trenować sporty walki. Kocham ten sport i nigdy sie nie poddam. Zrobiłem tak wiele ze swoim życiem i zdrowiem, że będę walczył, aż do końca, póki serce będzie mi bić! Kibice oraz wszyscy muszą o tym wiedzieć. Zacząłem chorować od słynnego wywiadu Lufa Pytanie gdzie prawie odszedłem z tego świata. Miałem tyle promili, że lekarze byli w szoku, że przeżyłem. Pozostawiony na pastwę losu. Napiszę kiedyś biografię i opowiem o wszystkim. Lżej mi teraz na sercu.”

Cały wpis poniżej:

Na samym wstępie chciałbym przeprosić wszystkich moich trenerów, którzy poświęcili mi swój czas, a w szczególności…

Posted by BONUS BGC on Tuesday, August 31, 2021

Zobacz także:

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Ewelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak stoi w opozycji do zdania Magdaleny Loski o freakach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis