MMA PLBonus BGCBonus BGC zapowiedział kolejną walkę! Wystąpi w walce wieczoru!

Bonus BGC zapowiedział kolejną walkę! Wystąpi w walce wieczoru!

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Wiemy już, gdzie po raz kolejny wystąpi Bonus BGC! Znany w środowisku celebryta, który z MMA związany jest raczej humorystycznie, niż zawodowo zapowiedział właśnie swoją kolejną walkę.

Co ciekawe, Piotr Witczak wystąpi w walce wieczoru, ale nie będzie to gala MMA sensu stricto. Bonus BGC wystąpi na imprezie, która w zeszłym roku została odwołana.

Bonus BGC zapowiedział kolejną walkę! Wystąpi w walce wieczoru!

Bonus BGC wystąpi w walce wieczoru gali Punchdown 3, która 20 marca odbędzie się w Poznaniu. Punchdown to zawody w policzkowaniu, więc będą to walki na tak zwane “liście”.

“Najbliższa gala na której wystąpię w Main Event a mojego przeciwnika poznacie już niebawem .” – napisał Bonus BGC na Facebooku.

Najbliższa gala na której wystąpię w Main Event a mojego przeciwnika poznacie już niebawem 👋 @punchdownfight @extremehobbytm @6pak_nutrition @katbax_recykling @wksklep

Posted by BONUS BGC on Tuesday, January 12, 2021

Bonus BGC miał wystąpić na takiej imprezie już w zeszłym roku. Jego przeciwnikiem miał być Daniel “Magical” Zwierzyński, czyli popularny toruński patostreamer. Wówczas do tej walki nie doszło ze względu na wybuch pandemii koronawirusa i odwołanie szeregu imprez, w tym wspomnianej gali Punchdown 3.

Rywal Bonusa BGC na nadchodzące wydarzenie nie jest jeszcze znany. Nie wiadomo czy będzie nim właśnie Daniel “Magical” czy organizatorzy zakontraktują do tego pojedynku na policzkowanie kogoś innego.

Zobacz także:

Bonus BGC buduje formę. Tak dobrze jeszcze nigdy (?) nie wyglądał!

Bonus BGC nie zapomina o sportach walki i buduje formę. Piotr Witczak to znany w środowisku celebryta, który z MMA związany jest raczej humorystycznie, niż zawodowo, ale to może się niedługo zmienić. Bonus BGC nie zapomina o treningach, a na najnowszym zdjęciu pokazał swoją aktualną formę.

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Janowi Błachowiczowi w jego przygotowaniach do obrony mistrzowskiego pasa UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Zawodnik tej jest mocno chwalony przez cieszynianina.