MMA PLNajnowszeCeltic GladiatorBonus BGC zajechany po treningu: Tyle kosztuje przemiana w zawodowca [WIDEO]

Bonus BGC zajechany po treningu: Tyle kosztuje przemiana w zawodowca [WIDEO]

Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) przygotowuje się do swojej kolejnej zawodowej walki licząc na odniesienie pierwszego zwycięstwa w karierze. Bonus udostępnił właśnie film z przygotowań, w którym zaznaczył, że sporo kosztuje go przemiana z amatora w zawodowca.

Bonus BGC zajechany po treningu: Tylko kosztuje przemiana w zawodowca [WIDEO]

Piotr „Bonus BGC” Witczak (0-4) wystąpi 14 marca na gali organizacji Celtic Gladiator w Bełchatowie. Jego przeciwnikiem będzie Anglik John Painter (1-12).

“Tylko ciężką pracą dojdziesz do celu. 5 rund po 3 minuty na pełnym gazie. Tyle kosztuje mnie przemiana w zawodowca. ” – napisał Bonus BGC:

https://www.facebook.com/BONUSBGCOFFICIALPROFILE/videos/1130886720597828/

Witczak po raz ostatni pojawił się w klatce w październiku zeszłego roku na gali FAME MMA 5. Już w pierwszej rundzie znokautował go wtedy Marcin Najman.

Painter jest zawodnikiem zdecydowanie bardziej doświadczonym. Na koncie ma już 13 walk, z czego wygrał jednak tylko jedną (dane według serwisu Tapology). Od 2014 roku pozostaje jednak bez  zwycięstwa. Jego walki kończą się zazwyczaj po kilkunastu sekundach. Painter w przeszłości występował już w Celtic Gladiator. Kilka lat temu błyskawicznie znokautował go Tomasz Czerwiński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis