MMA PLBonus BGCBonus BGC wyśmiewa Krychę UFC: Startuję po to, aby Sidowi naprostować oczy, czego nie zrobił żaden okulista w Polsce

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC: Startuję po to, aby Sidowi naprostować oczy, czego nie zrobił żaden okulista w Polsce

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC, z którym zmierzy się w walce na “liście” na gali Punchdown 4. Wczoraj organizatorzy oficjalnie potwierdzili to zestawienie, do którego dojdzie na majowej gali.

Gala Punchdown 4 zaplanowana jest na dzień 22 maja. Starcie Bonusa BGC z Krychą będzie jednym z super fightów przewidzianych na tę imprezę.

Warto zaznaczyć, że dla Krychy UFC będzie to debiut w walce na liście, natomiast dla Bonusa BGC będzie to już druga walka z rzędu toczona w tej formule. Wcześniej wypunktował w starciu na ciosy z otwartej dłoni Bodychrista, który w ostatniej chwili zastąpił Warszawskiego Dresika.

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC: Startuję po to, aby Sidowi naprostować oczy, czego nie zrobił żaden okulista w Polsce

Bonus BGC już zaczął promować nadchodzące starcie. Najpierw napisał komentarz pod wpisem o angażu Krychy w PunchDown, w którym wyraził chęć zmierzenia się z nim w walce na lepy:

“Dawać mi go! Jak mu wypierdolę to mu oczy będą latać jak w tej maszynie losującej w totolotku.” – napisał.

Natomiast już po ogłoszeniu tego zestawienia, Bonus BGC poszedł dalej i kontynuuje swoją zaczepkę w stronę Krychy w taki sposób:

“Startuję po to, żeby wygrać, ale też po to, aby Sidowi naprostować oczy, czego nie dokonał żaden okulista w Polsce.”

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Dzisiaj w UFC walczy Krzysztof Jotko! Trzymamy kciuki za rodaka!

To już dzisiaj! Na gali UFC on ESPN 23 zawalczy Polak – Krzysztof Jotko! Rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu 31-latek podejmie niebezpiecznego “Tarzana” Seana Stricklanda.