MMA PLBonus BGCBonus BGC rozpoczyna przygotowania w stylu III części filmu Rocky! [WIDEO]

Bonus BGC rozpoczyna przygotowania w stylu III części filmu Rocky! [WIDEO]

Piotr Witczak rozpoczął przygotowania do swojego następnego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Lada dzień poznamy nowego pracodawcę popularnego ”Bonusa BGC”.

Bonus

32-latek będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Reprezentant Cichy Boxing Team ostatni pojedynek stoczył w październiku 2019 roku. Witczak w Ergo Arenie przegrał w pierwszej rundzie z Marcinem Najmanem.

Witczak miał wrócić do klatki podczas gali Celtic Gladiator, która została odwołana w ostatniej chwili z powodu pandemii. Pojawiały się też głosy o potencjalnych starciach w Fight Exclusive Night, lecz wszystko skończyło się fiaskiem.

Bonus BGC na obozie w Kołobrzegu!

Piotr Witczak w mediach społecznościowych wstawił materiał wideo ze swoich przygotowań do następnej walki w MMA. ”Bonus BGC” jest na obozie w Kołobrzegu.

Widząc te obrazki przypomina się od razu scena z trzeciej części filmu ”Rocky”. Apollo Creed były rywal Rocky’ego pomaga mu wrócić do formy nie tylko fizycznej, a psychicznej.

Przygotowania do najbliższej walki na obozie w Kołobrzegu 🏖

Przygotowania do najbliższej walki na obozie w Kołobrzegu 🏖🌞🏋️‍♂️🤛 #holiday #trxtraining #strong #powerlifting #cardio #kołobrzeg #extremehobbyteam #kfd #kfdnutrition

Posted by BONUS BGC on Wednesday, July 14, 2021

A o jakiej scenie mowa? Sami zobaczcie poniżej:

Zobacz także:

Uczestniczka ”Projekt Lady” zadebiutuje w MMA! Jej przeciwniczka ma… 57-lat! Co wy na to?

To się dzieje naprawdę! O debiucie Julii Jaroszewskiej w mieszanych sztukach walki mówiło się od dłuższego czasu. Uczestniczka ”Projektu Lady” wystąpi trzydziestego lipca na Open Fights Night. Gala odbędzie się na plaży patelnia w Grabinie. 

Znany dziennikarz ostro o Gołocie! Marcin Najman odpowiada! Widzieliście?

Dan Rafael znany i ceniony dziennikarz w mocnych słowach wypowiedział się o Andrzeju Gołocie (41-9-1, 33 KO). Rafael zapewnia, że nasz reprezentant miał wielki talent, ale też miał najgorszą psychikę w dziejach boksu. Jest szybka reakcja! Z tymi słowami nie zgadza się… Marcin Najman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis